Tag: Jak zapakować książkę

świątecznie zapakowana książka

Jak zapakować książkę pod choinkę - motyw choinki?·

Prezenty Bożonarodzeniowe
Pakowanie prezentów świątecznych niejednemu z nas spędza sen z powiek. Ale czasami warto się postarać i sprawić, że opakowanie samo w sobie będzie prezentem. Zamień zwykłą książkę w bożonarodzeniową choinkę.


Podobne porady

reklama w internecie

Jak reklamować książkę w Internecie?

Reklama w Internecie
Serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, YouTube, czy Twitter mogą być doskonałymi miejscami na reklamę książek. Jeśli aktywnie korzystasz z sieci, wykorzystaj ją do promowania swojej pracy. Jeśli nie masz doświadczenia w marketingu internetowym, uwzględnij te porady w swojej strategii:
okładka z materiału

Jak zrobić okładkę na książkę z materiału?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Skorzystaj z tej prostej w wykonaniu okładki, aby ubrać w nią swoje ulubione książki. Nie będziesz się już martwić, że ktoś je zniszczy. Do wykonania okładki wybierz tkaniny o grube lub średniej grubości, zbyt lekkie materiały nie będą dobrze się trzymać. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak wykonać okładkę na książkę z materiału.
okładki z taśmy pakowej

Jak zrobić okładkę na książkę z taśmy?

Projekty dla dzieci
Czy oprawiasz swoje książki w nudne brązowe okładki lub wydajesz wiele pieniędzy na nowe okładki z tworzyw sztucznych? Wcale nie musi tak być. Możesz stworzyć własne niepowtarzalne okładki i oprawić w nie swoje podręczniki. Jedyne czego będziesz potrzebować to taśma pakowa. Najlepiej jeśli będzie ona w kolorze, ale nawet zwykłą brązową taśmę możesz przecież ozdobić markerem. Oto wskazówki, jak zrobić okładkę z taśmy.
Otwarta książka

Jaką książkę warto kupić bliskiej osobie?

Prezenty na Urodziny
Książka jest klasycznym prezentem od wielu lat. Jednak bardzo łatwo jest „nie trafić” z prezentem w oczekiwania obdarowanego. Jest łatwy sposób żeby uniknąć takiej kłopotliwej sytuacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj!
butelka zapakowana w sweter

Jak zapakować butelkę wina w sweter?

Pakowanie Prezentów
Zastanawiasz się jak oryginalnie i efektownie zapakować butelkę wina? Oto prosty i nietuzinkowy sposób. Zapakuj swoją butelkę w sweter. To bardzo modne ostatnio, robienie ze swetrów wszystkiego co się da. Dlaczego nie zrobić ze swetra opakowania na butelkę? Przyznacie, że wygląda pięknie.
Motyw drzewa w przedpokoju

Jak ozdobić przedpokój - motyw drzewa?·

Malowanie i Tapetowanie
Ta urocza szafka nada blasku każdemu przedpokojowi. Motyw drzewa jest oryginalny, a jego wykonanie nie wiąże się z wysokimi kosztami i nie jest skomplikowane. Ze względu na niebanalne wykończenie, szafka nie tylko cieszy oko, ale jest również bardzo funkcjonalna. Z pewnością wzbudzi zachwyt w niejednej osobie. Poniżej znajdziesz szczegółowe wskazówki, które krok po kroku poinstruują cię jak zrobić przepiękną szafkę. Powodzenia!
Oryginalnie zawiązana wstążka

Jak oryginalnie zawiązać wstążkę na prezencie?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Zbliżają się święta, urodziny lub ślub kogoś dla Ciebie ważnego? Chcesz, aby Twój prezent był zapakowany wyjątkowo, stosownie do wyjątkowej okazji lub dla wyjątkowej osoby? W bardzo prosty sposób możesz taki efekt osiągnąć. Bez skomplikowanego wiązania i tracenia nerwów na nieudanych próbach. Po prostu nawlekasz wstążkę na tasiemkę, ściskasz i gotowe. Popatrz!