Tag: Robienie bombek choinkowych ze styropianu

Bombka na choinkę ręcznie robiona

Jak zrobić bombkę - kulę śnieżną?·

Choinka
Gwiazdka tuż tuż, a za oknem plucha i żadne prognozy nie przewidują śniegu w najbliższym czasie. Śnieżne bombki przywołają wspomnienia białych świąt i doskonale ozdobią wasze choinki. Nie są trudne w wykonaniu i nie wymagają wiele wysiłku. Pięknie zaprezentują się na świątecznym drzewku i na pewno sprawią wam wiele radości. Do ich zrobienia możecie zaangażować całą rodzinę. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu bajecznych bombek snieżnych.
Styropianowe bombki ozdobione mapą

Jak ozdobić bombkę styropianową mapą?

Choinka
Jeśli lubisz podróżować proponuję ozdobienie bombek mapami, które w tym roku odwiedziłeś. Bombki będą wyglądać rewelacyjnie i z pewnością zachwycą niejedną osobę. Ich wykonanie jest pracochłonne i wbrew pozorom nie wymaga od nas dużego wysiłku. W kilka chwil może powstać prawdziwe dzieło sztuki, które z dumą zawiesimy na drzewku świątecznym. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które pomogą wam w pracy nad tą niezwykła bombką.


Podobne porady

Podkładki pod kubki z mapą

Jak zrobić podkładki pod kubki z mapą?·

Sztuka i akcesoria
Jeśli dużo podróżujesz jest to coś co musisz mieć. Od teraz zacznij robić podkładki pod kubki po każdej podróży. Na podkładkach niech znajdą się miejsca, które najbardziej zapadły ci w pamięć. Dzięki takim podkładkom za każdym razem kiedy będziesz pić herbatę przypomnisz sobie miłe chwile. Takie podkładki możesz zrobić również w prezencie dla twoich współpodróżników.
Mapa świata z korka

Jak zrobić mapę świata z korka?·

Sztuka i akcesoria
Mapa z korka to coś dla miłośników podróży. Na takiej mapie będzie można zaznaczyć wszystkie miejsca w których się było i które się planuje zwiedzić. Na zdjęciu jest mapa USA jednak może to być równie dobrze mapa Polski, Europy czy Azji.
Tablica na globusie

Jak zrobić globus indukcyjny?·

Sztuka i akcesoria
Globus indukcyjny to globus po którym można pisać kolorową kredą, wyznaczać kierunki świata, równoleżniki czy rysować mapy. Taki globus świetnie nadaje się do nauki. Poniższy globus jest nieco zmodyfikowany - narysowane są na nim już kontynenty jednak nie przeszkadzają one w edukacyjnej funkcji globusa - a nawet przeciwnie - świetnie pomagają w nauce.
Choinka styropianowa patyczki

Jak ozdobić styropianową choinkę patyczkami?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby świąteczne ze styropianu, tym razem w wersji drewnianej. Jeśli okleisz stożek styropianowy patyczkami, zamienisz go w piękną, drewnianą choinkę. Taka ozdoba na pewno będzie się elegancko prezentować.
Bombka z piórami

Jak ozdobić styropianową bombkę piórkami?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pierzaste bombki zrobią furorę wśród rodziny i znajomych. Możesz je powiesić na choince, ale równie dobrze wykorzystać jako ozdobę stołu, lampy czy okna. Umieść je tam, gdzie będą dobrze widoczne.