Tag: Jak malować oczy

złote oczy

Jak zrobić złoty makijaż na karnawał?

Makijaż
Karnawał tuż tuż. Trzeba go zatem wyciągnąć z szafy jakąś szałową kieckę, zapisać się na bal i szaleć. Nie możesz też zapomnieć o makijażu na tę specjalną okazję. Modny w tym karnawałowym sezonie będzie ten złoty, mieniący się. Jak pomalować oko na złoto, aby było ładnie, a nie kiczowato? Zobacz poniżej.
biały makijaż

Jak malować oczy białą kredką?

Makijaż
Wbrew pozorom oczy pomalowane na biało przy odpowiednio dobranym stroju i fryzurze dodają uroku. Włosy przy tak pomalowanych oczach najlepiej spiąć, aby nie opadały na twarz i dodatkowo jej nie chowały i nie tłumiły makijażu. Dobierz szminkę tak, aby pasowała do stroju, ale nie była w tym samym kolorze co ciuchy. Malowanie oczu na biało wcale nie jest trudne, należy mieć jednak odpowiednie kosmetyki. Ich lista oraz instruktaż znajdują się poniżej.

Triki urodowe, które ułatwią każdej kobiecie życie

Kosmetyki dla Pań
Każda kobieta wie, jak czasochłonna jest pielęgnacja urody. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas, nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Przedstawiamy kilka trików, które nie tylko zaoszczędzą twój czas, ale także pomogą rozwiązać problemy, które dręczą wiele kobiet. Koniecznie wypróbuj wszystkie i znajdź swoje ulubione.

Jak uratować zaschnięty tusz do rzęs?

Twój ulubiony tusz do rzęs stał się tak gęsty, że jego aplikacja jest bardzo trudna lub po prostu niemożliwa? Nie musisz go wyrzucać! Wystarczy dodać do opakowania kilka kropli płynu micelarnego i dokładnie wymieszać. Jeżeli nie używasz płynu micelarnego, nie musisz specjalnie go kupować. Użyj kropli do oczu. Dadzą dokładnie ten sam efekt! Po kilku chwilach twój tusz będzie jak nowy.