Tutaj jesteś: tag > Ból kolana przy klękaniu
Tag Ból kolana przy klękaniu (4)
ból kolana
3.0000/5
Ból kolana – jak mu zapobiec domowymi sposobami?
redaktor: dominika_d, ekspert Tipy.pl
Wraz z wiekiem zwiększa się ilość problemów ze zdrowiem. Ból kolan należy do jednych z najbardziej powszechnych. U osób starszych najczęstszą jego przyczyną jest choroba zwyrodnieniowa...   czytaj więcej »
ból kolana
4.7500/5
Jakie mogą być przyczyny bólu kolana?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Staw kolanowy dźwiga ciężar całego naszego ciała, dlatego łatwo go przeciążyć lub doprowadzić do urazu. Kolanom nie sprzyja brak ruchu, ale zbyt intensywny wysiłek też może skończyć się...   czytaj więcej »
ból kolan
4.0000/5
Jak zapobiec bólowi kolan?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Kolana to najbardziej obciążone stawy ciała. Nieustannie muszą wykonywać bardzo trudne i często przeciwstawne ruchy, gdyż wykorzystujemy je do niezliczonych aktywności. Z jednej strony...   czytaj więcej »
Ćwiczenie przy biurku
4.7143/5
Jak zadbać o stawy?
redaktor: Xenna, specjalista Tipy.pl
Zdrowie stawów jest bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim możemy chodzić i się poruszać. Stawy podczas ruchu się o siebie ocierają i zużywają. Jak zatem chronić stawy, aby bez bólu się móc...   czytaj więcej »
Podobne porady
ból kolana
3.8571/5
Naturalne sposoby na ból stawów
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Stawy często dają o sobie znać, gdy wzrasta wilgotność powietrza. Czasem w ten sposób objawia się też choroba zwyrodnieniowa stawów. Jednak dopóki dolegliwości te wynikają z przeciążenia...   czytaj więcej »
kolana
3.6190/5
Koktajl wzmacniający kolana
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Nasze kolana ją jednymi z najważniejszych elementów budowy ciała. Zapewniają nam właściwą postawę ciała, pozwalają stabilnie chodzić, skakać i utrzymywać każdą aktywność fizyczną. Bez...   czytaj więcej »
ból kolan
4.3971/5
Jak leczyć ból kolan w sposób naturalny?
redaktor: Zdrowie, specjalista Tipy.pl
Szukasz naturalnego sposobu na złagodzenie bólu kolan? Możesz spróbować zmienić dietę. Coraz więcej badań sugeruje, że nawet niewielka zmiana diety może poprawić stan kolan. Dzieje się tak...   czytaj więcej »
staw
2.7500/5
Jak dbać o stawy kolanowe?
redaktor: wegierka, specjalista Tipy.pl
Bóle stawów mogą uniemożliwić nam wykonywanie najprostszych czynności takich jak klękanie, wstawanie, a nawet wyjście do miasta na zakupy. Niestety bardzo często staramy się problem...   czytaj więcej »
praca w ogrodzie
4.0000/5
Jak chronić stawy podczas pracy w ogrodzie?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Czy wiesz, że według lekarzy, prace na działce i w ogródku mogą być traktowane jako forma ćwiczeń, niekiedy bardzo intensywnych? Dlatego tak ważne jest, aby wykonywać je w odpowiedni...   czytaj więcej »
Sposób na bolące kolana
/5
7 sposobów na zdrowe i silne kolana
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Bolące kolana to niemal epidemia. 34% ludzi w wieku powyżej 54 lat twierdzi, że cierpi na chroniczny ból nóg i kolan. W wielu przypadkach ból ten kończy się operacją chirurgiczną: 7...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.