Tag: Przebranie czarownicy

Makijaż czarownicy na Halloween

Jak zrobić makijaż czarownicy?

Przebrania na Halloween
Chcesz przebrać swoje dziecko za czarownicę na Halloween i wszystko czego ci brakuje to odpowiedni makijaż. Polecam łatwy do wykonania make-up z wykorzystaniem farb przyjaznych skórze.
makijaż wróżki

Jak zrobić makijaż wróżki?

Przebrania na Halloween
Zdecydowałaś się przebrać córeczkę za dobrą wróżkę lub elfa? Poszukujesz pomysłu na dekorację twarzy? Poniżej znajdziesz łatwy do wykonania makijaż z wykorzystaniem farb do malowania twarzy.
przebranie wiedźmy

Jak przebrać się za wiedźmę?

Przebrania na Halloween
Już wkrótce Halloween, więc pasowałoby zacząć myśleć o oryginalnym halloweenowym przebraniu. Może w tym roku spróbujesz przebrać się za czarownicę? Poniższe kroki na pewno ci w tym pomogą.
strój czarownicy

Jak zrobić strój czarownicy?

Przebrania na Halloween
Dziecięcy strój czarownicy jest bardziej uroczy, niż przerażający. Nie potrzeba żadnego magicznego zaklęcia, by w chwilkę wyczarować swojej córce takie przebranie. Korzystając z kilku elementów możesz bez problemu przygotować ten kostium na Halloween. Poniżej znajdziesz wskazówki jak to zrobić.
makijaż czarownicy

Jak zrobić makijaż czarownicy na Halloween?

Przebrania na Halloween
Żeby wyglądać jak prawdziwa czarownica nie wystarczy spiczasty kapelusz i miotła. Potrzebna jest też właściwa stylizacja, czyli przede wszystkim odpowiedni makijaż. Jak zrobić makijaż naprawdę przerażającej czarownicy, dowiesz się poniżej.


Podobne porady

buty czarownicy na Halloween

Jak zrobić ozdobę z butów na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Szybka i fajna dekoracja halloweenowa. Wyciąg stare buty schowane gdzieś głęboko na strychu lub w piwnicy i zamień je na buty wiedźmy. W końcu to one szaleją na Halloween. Niech zagoszczą i w Twoim domu.

Jak zrobić czarownicę z papieru?·

Dekoracje na Halloween
Jeśli nie wiesz jak zająć swoje dziecko to wydrukuj mu poniższą czarownicę i daj do sklejenia i pokolorowania. Maluch będzie zachwycony a ty będziesz mieć kilka minut dla siebie.
buty z pajęczyną na Halloween

Jak ozdobić buty na Halloween pajęczyną?

Przebrania na Halloween
Szukasz pomysłu na proste przebranie halloweenowe „last minute”? Zaczerpnij ze starej ludowej mądrości, która mówi, że to buty świadczą o człowieku. Kierując się tą filozofią wystarczy przystroić tylko ten element garderoby, by otrzymać tani, gustowny i oryginalny strój na Halloween.