Tag: Perfekcyjna pani domu

perfekcyjna pani domu

Jak zrobić uniwersalny środek czyszczący Perfekcyjnej Pani Domu - Anthei Turner?

Środki czyszczące
Świetny środek czyszczący do wszystkich powierzchni. Jednym z jego składników jest boraks - ekologiczny i bardzo tani środek, który ma wiele zastosowań. Mimo, iż jest on naturalną substancją, jest trujący. Należy zachować szczególną ostrożność, gdy w pobliżu są dzieci lub zwierzęta i zawsze wkładać rękawice gumowe do pracy, by nie podrażnić skóry.
Perfekcyjna pani domu

Jak być perfekcyjną panią domu?

Sprzątanie pomieszczeń
Bez względu na to, czy pracujesz zawodowo czy nie to jako kobieta z pewnością dążysz do perfekcji – również perfekcji w prowadzeniu domu. Poniżej przedstawiam kilka porad i wskazówek które sprawią, że w twoim domu zapanuje spokój, ład i harmonia a ty staniesz się w oczach swojego męża prawdziwą boginią.

Triki kucharskie dla nie zawsze perfekcyjnej pani domu

Techniki gotowania
Marzysz o tym, by zostać perfekcyjną panią domu, ale coś cały czas staje ci na drodze? Przesolona zupa, przypalony ryż, nieatrakcyjnie pachnące czosnkiem ręce? Jest na to sposób. A nawet 12 sposobów, które poznasz poniżej.
Małżeństwo

Jak być dobrą żoną?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Każdy mężczyzna marzy o tym, aby mieć najwspanialszą żonę na świecie i każda panna młoda planuje taką być. Jednak jakie warunki trzeba spełnić, aby być dobrą czy wręcz perfekcyjną żoną? Większość pożądanych przez mężczyzn cech ma w sobie każda kobieta jednak resztę należy w sobie rozwinąć. Możliwe, że zapytasz "Dlaczego miałabym się aż tak starać, skoro mój mąż mnie ignoruje?" Odpowiedź jest prosta: Dobro, które dajemy innym, wraca do nas ze zdwojoną siłą. Oznacza to, że jeśli chcesz mieć najwspanialszego męża na świecie to sama musisz być najwspanialszą żoną.
Perfekcyjna pani domu

16 sekretów perfekcyjnej pani domu·

Sprzątanie pomieszczeń
Perfekcyjna pani domu ma swoje sprawdzone sposoby na uporanie się z codziennym bałaganem. Każdy wie, że nie sposób posprzątać, cała trudność polega na tym, żeby zrobić to dobrze i utrzymać czystość na dłużej. Wiele osób ma problemy z organizacją podczas sprzątania i doborem odpowiednich środków, na szczęście można temu zaradzić. Poniżej przedstawiam kilka sprytnych pomysłów i rozwiązań, które z pewnością przydadzą się na co dzień każdemu z nas.
lodówka

Czego nie trzymać w lodówce?

Lodówki
Lodówka wydaje nam się najbezpieczniejszym miejscem na wszelkiego rodzaju produkty. Przechowywane w niej pożywienie na dłużej zachowuje świeżość, baterie i akumulatorki przedłużają swoją żywotność, a kawa zachowuje głęboki aromat. Czyżby? Przeczytaj poniższy artykuł, a przekonasz się, że większość z tych stwierdzeń to mity. Nie wszystko bowiem nadaje się do trzymania w lodówce.
papier ścierny

6 sposobów wykorzystania papieru ściernego

Drobne Naprawy Domowe
W większości domów, w którejś z szuflad, znajduje się papier ścierny. Często nie wiemy, co z nim zrobić. Poniżej kilka sposobów ułatwienia sobie życia przy pomocy papieru ściernego.

Triki i sztuczki ułatwiające pracę w kuchni

Techniki gotowania
Niektórzy uwielbiają pracę w kuchni, gotowanie i pieczenie jest ich pasją, a utrzymywanie domu czystą rozrywką. Inni zaś nie znoszą zajęć domowych a stanie przy garnkach jest dla nich najgorszą karą. Niestety w każdym domu ktoś musi zajmować się kuchennymi obowiązkami bez względu na to czy je lubi czy nie. Na szczęście są pewne drobne sztuczki, które potrafią tę pracę bardzo ułatwić. Niektóre są proste i zapewne znane, inne naprawdę zaskakujące. Zapraszam wszystkich do ich wypróbowania, bo potrafią naprawdę mile zaskoczyć.
butelka z atomizerem

8 błędów podczas sprzątania, które prawdopodobnie popełniasz

Sprzątanie pomieszczeń
Wydaje się, że sprzątanie nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Robimy to przecież tak często, że każdy z nas wypracował swoje procedury, które uważa za najbardziej skuteczne. Jednak czy na pewno? Okazuje się, że istnieje co najmniej 8 błędów, które większość z nas popełnia podczas domowych porządków. Rujnują one nasze wysiłki i znacząco wydłużają czas, który musimy poświęcić na domowe obowiązki. Sprawdź czy i ty popełniasz błędy z zaprezentowanej w tym artykule listy.
potłuczony kieliszek

Jak szybko posprzątać potłuczone szkło?

Sprzątanie pomieszczeń
Chyba każdemu z nas zdarzyło się choć raz w życiu stłuc kieliszek? Nieważne, czy zrobiliśmy to nieopatrznie, czy chcąc wzmocnić siłę wznoszonego toastu – ktoś będzie to musiał posprzątać. Jak to zrobić najszybciej, gdy nie mamy pod ręką odkurzacza? Oto prosty sposób, który pozwoli ci szybko uporać się z problemem bez narażania rąk na wbicie w nie drobinek szkła.