Tag: W czym moczyć stopy

piękne stopy

Jak mieć piękne stopy?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Każda z nas chce mieć piękne stopy, których nie będzie musiała chować w lecie. Niestety stopy narażone są na otarcia, naskórek się łuszczy i twardnieje. Nie zostawiajmy stóp samym sobie, ale dbajmy o nie, nawilżajmy je i złuszczajmy. Tutaj znajdziesz przepis na super miksturę, w której możesz moczyć stopy. Po pewnym czasie przy regularnym stosowaniu zauważysz, że stopy są piękniejsze i lepiej Ci służą.
moczenie zmęczonych stóp

Jak pomóc zmęczonym stopom?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Po całym dniu pracy twoje stopy wołają o pomoc. Są przemęczone i nie wyglądają najlepiej. W takiej sytuacji musisz postawić się w stan gotowości i porządnie wymoczyć je w odpowiednio przygotowanym roztworze. Zobaczysz, że to działa. Tylko spróbuj.
pielęgnacja stóp

Jakie są sposoby na piękne stopy z wykorzystaniem ziół?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Miało być dobrze, bo obiecywałaś sobie, że w chłodne miesiące będziesz o nie dbać. Skończyło się jak zwykle, zapomniałaś. Efekt? Stopy są zmęczone, a na ich powierzchni zagościł stwardniały naskórek. Dzieje się tak dlatego, że jest stale ocierana przez buty, a poza tym słabiej ukrwiona niż reszta ciała, więc wolniej się regeneruje. Z pomocą przyjdą ci… ziołowe napary. Bez problemu zrobisz je w domu.
piękne stopy

Pielęgnacja stóp w domu - proste sposoby

Pielęgnacja dłoni i stóp
Dbasz o włosy, twarz, dłonie, ale czy pamiętasz o swoich stopach? One także zasługują na twoją uwagę. By były piękne i zadbane, wcale nie musisz korzystać z profesjonalnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Wystarczą odpowiednio dobrane kosmetyki oraz to co masz w domu, np. sól czy saszetki z herbatą ziołową. Poświęć swoim stopom zaledwie 10-15 minut dziennie, a staną się miękkie i idealnie gładkie.


Podobne porady

Ulgi podatkowe - Internet

Jak odliczyć Internet od podatku?

PIT
Podatnik będący osobą fizyczną, który korzysta z Internetu, może odliczyć od podstawy opodatkowania wydatki poniesione z tytułu użytkowania sieci. Choć przepisy w tej kwestii od roku 2014 ulegają zmianie, część z nas wciąż ma prawo do ulgi, choć warunki korzystania z niej są znacznie bardziej restrykcyjne, niż dotychczas. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję kto i jak może odpisać Internet od podatku.
moczenie stóp

Jak pomóc stopom z grzybicą?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Niejedne stopy zostały już zainfekowane przez grzybicę. Często nie same stopy, ale i paznokcie u stóp. Jest to dość wstydliwy problem, zwłaszcza latem. Jeśli zaniedbamy grzybicę paznokci i / lub stóp już na początku, mamy będziemy mieć duże problemy z pozbyciem się jej w późniejszych etapach jej rozwoju. Generalnie na grzybicę działa ocet. Możesz go nakładać bezpośrednio na paznokcie za pomocą wacika kosmetycznego, ale możesz też w nim moczyć stopy.
ulga remontowa

Jak skorzystać z ulgi remontowej?

Budżet Domowy
Prawo do zwrotu podatku VAT na materiały budowlane przysługuje osobom fizycznym, które poniosły wydatki na remont, modernizację domu lub mieszkania. Dowiedz się, za co i ile możesz odliczyć. Systematycznie fiskus zmniejsza możliwości odpisu od podatku. Obecnie ustawodawca pracuje nad zmianami w ulgach budowlanej i remontowej. Sprawdź, jak możesz ją wykorzystać w tym roku. Skąd ta ulga? Ulgą podatkową objęte są materiały budowlane, które przed 1 maja 2004 r. (wstąpienie do Unii Europejskiej) były obłożone 7% podatkiem VAT, a po tej dacie podatek ten wzrósł do poziomu 22%.
Jak radzić sobie z alergią

13 naturalnych sposobów na ulgę w objawach alergii

Alergie
Wydaje się, że przemysł farmaceutyczny wynalazł już lek na każdy problem od alergii po chęć utraty wagi. Jednakże ludzie stają się coraz bardziej świadomi licznych efektów ubocznych różnych leków. Skutek jest taki, że lecząc się coraz częściej zwracają się ku naturalnym rozwiązaniom. Tym z was, którzy cierpią na alergię i zmagają się z objawami między innymi takimi jak ciągłe kichanie, łzawienie oczu, katar, kaszel oraz zatkany nos prezentujemy niektóre z naturalnych leków domowej roboty, które możesz stosować na alergie.