Tag: Aranżacja pokoju dla niemowlaka

pokój dla niemowlaka

Jak urządzić pokój dla niemowlaka?·

Planowanie aranżacji wnętrz
Gdy w domu ma pojawić się dziecko, staramy się przygotować wszystko tak, by było mu w nim jak najlepiej. Szczególnie młode mamy z troską i pieczołowitością zajmują się aranżacją pokoju dziecięcego. W takim pokoju na pewno powinno być jedno – łóżeczko. Reszta to kwestia gustu i oczywiście zasobności portfela. Poniżej znajdziesz kilka inspirujących aranżacji pokoju dla niemowlaka. Spróbuj wcielić w życie przynajmniej najważniejsze ich elementy.
pokój dziecka

5 sposobów na wyeliminowanie toksyn z sypialni dziecka

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Oczekiwanie na przyjście dziecka jest jednym z najbardziej ekscytujących, a zarazem stresujących momentów w życiu. Wielu rodziców z wyprzedzeniem przygotowuje wyprawkę jak i sypialnię dla dziecka. Wśród wielu przedmiotów może czaić się wiele niebezpieczeństw, takich jak rakotwórczy formaldehyd skrywający się w meblach. Trzeba włożyć wiele trudu, aby pozbyć się szkodliwych toksyn z pokoiku dla dziecka. My podpowiemy ci 5 sposobów, jak to zrobić.


Podobne porady

wystrój pokoju

Jak urządzić pokój zgodnie z charakterem człowieka?

Style aranżacji
Każdy chciałby czuć się w swoim pokoju komfortowo i wygodnie. Spotykamy się z różnymi trendami na wystrój pokoju. Moda jednak szybko mija. Jak więc sprawić, aby pokój oddawał charakter osoby, która w nim mieszka? Poniżej znajdziesz kilka porad.
obraz do salonu

Jaki obraz do salonu, kuchni, sypialni?

Sztuka i akcesoria
Jeśli zastanawiasz się nad lokatą kapitału oraz możliwością gustownego czy nawet ekskluzywnego wystroju wnętrz, pomyśl o zainwestowaniu w sztukę i doborze obrazów, które będą zdobić ściany twojego pokoju, czy biura. Ostatnio wiele osób poszukuje odpowiednich obrazów do salonu, sypialni, czy kuchni, a także przestrzeni półoficjalnych, nie każdy jednak zna się na sztuce. Jak wybrać obraz, by rzeczywiście zdobił, a nie szpecił pomieszczenie? Poszukujesz odpowiedzi na to pytanie? Przeczytaj dalszą część artykułu.
oświetlenie sypialni

Jakie oświetlenie do sypialni?

Planowanie aranżacji wnętrz
Sypialnia jest głównie miejscem relaksu, jednak warto zatroszczyć się o takiej jej oświetlenie, które zapewni nam więcej możliwości, niż spokojny sen. Lampki, lampy, kinkiety – połączenie różnych rodzajów oświetlenia przyniesie w sypialni najbardziej korzystny efekt.
sypialnia w kolorze lawendy

Jakie kolory do sypialni?

Kolory i wzory w dekoracji
Sypialnia to jedyne takie miejsce, którego nie musisz dzielić z nikim, prócz najbliższej ci osoby. Z tego powodu warto zadbać o to, by panował w niej klimat sprzyjający intymności i relaksowi. Ponieważ jednak każdy z nas ma inne gusta, poniżej prezentuję kilka palet kolorystycznych znajdujących zastosowanie w sypialni wraz z opisem tego, w jaki sposób wpływają one na klimat wnętrza i nastrój przebywających w nim osób. Mam nadzieję, że okażą się one dla ciebie inspirujące.
10 błędów w sypialni

10 błędów w aranżacji sypialni

Planowanie aranżacji wnętrz
Czy zdarza ci się obudzić i być jeszcze bardziej zmęczonym? Bóle głowy, zatkany nos lub suche gardło to dla ciebie chleb powszedni? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio się dobrze wyspałeś i nie czułeś się jak zdjęty z krzyża? Jeśli choć raz kiwnąłeś głową, problem prawdopodobnie leży w aranżacji twojej sypialni.

Jak przyrządzić kawę, która zwiększa wydajność w sypialni?

Zdrowie Seksualne
Wszyscy wiemy, że kawa jest magicznym napojem, który powoduje, że czujemy się pobudzeni i mamy więcej chęci do życia. Jest ona również jednym z elementów codziennego rytuału co najmniej połowy dorosłych Polaków. Ale czy wiesz, że odpowiednio przygotowana kawa może także poprawić twoje libido i wydajność w sypialni?

Tradycja picia kawy
Tradycja picia kawy sięga setek lat, a jej popularność wiąże się z jej wpływem na witalność organizmu. Ostatnie badania naukowe potwierdziły, że kawa może poprawić wytrzymałość i ogólną wydajność poprzez zwiększenie przepływu krwi do stref miłosnych. Przeprowadzone testy wykazały również, że rutynowe picie kawy może sprawić, że ty i twój partner będziecie częściej miewali miłosne nastroje.