Tag: Udany związek

Miłość

Jak poznać, że to miłość?

Randki i Seks
Często stawiamy sobie pytanie “czy to co czuję to właśnie jest miłość?”. Odpowiedź jednak nie jest taka prosta. Uczucie miłości może być niczym więcej, jak zwyczajnym zauroczeniem drugą osobą. Wiele osób bardzo szybko się zakochuje i równie szybko odkochuje. Inni natomiast mają z tym nie lada problem. Jest im bardzo trudno zafascynować się nawet najwspanialszą osobą pod słońcem.
wieczna miłość

Jak sprawić, by miłość trwała wiecznie?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Kiedy się zakochujemy zwykle sobie myślimy, że stan ten będzie trwał wiecznie i nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia. Jednak, gdy pierwsze emocje opadną a my mamy już pierwszą kłótnię za sobą, zdajemy sobie sprawę, że nasz partner wcale nie jest doskonały. Na początku związku bardzo się staramy, pokazujemy swoją miłość oraz dobrą wolę nawet wówczas, gdy jesteśmy zdenerwowani. Z czasem jest coraz trudniej rozwiązywać problemy, kłótnie są coraz częstsze, czujemy się mniej kochani oraz jesteśmy mniej skłonni do przebaczania partnerowi. W tym momencie zadajemy sobie pytanie, czy jest jakiś sekret wiecznej miłości? Czy jest możliwe życie w wiecznym szczęściu? Odpowiedź na to pytanie brzmi "Tak!". Jednakże, trudniej jest odpowiedzieć na pytanie: Jak to zrobić? Jak mogę stworzyć szczęśliwy związek, który nigdy nie skończy się bolesnym rozstaniem? Pierwszą rzeczą, jaką należy zapamiętać, to fakt, że utrzymanie zdrowego i szczęśliwego związku wymaga wiele pracy i nie stworzy się on sam z siebie - tak samo jak kwiat, który nie urośnie bez wody oraz ziemi. Związki wymagają pielęgnacji, czasu i energii. Często zapominamy że związek składa się z dwóch osób potrzebujących docenienia, wysłuchania i respektu. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na to, aby twoja miłość trwała wiecznie.
Jak pielęgnować miłość?

Jak pielęgnować miłość?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Aby miłość była wieczna należy o nią dbać i ją pielęgnować. Niestety często o tym zapominamy w dzisiejszych sprawach. Pogoń za pieniędzmi i karierą powodują, że zapominamy o tym co jest naprawdę ważne. Poniżej przedstawiam kilka metod, które pomogą w pielęgnacji miłości, bliskości i przywiązania.
szczęśliwa para

Jak uzdrowić związek?

Kryzysy Małżeńskie
Dobre relacje to podstawa każdego związku. Wielu moich znajomych twierdzi, że jeżeli muszą pracować nad związkiem, to nie jest on dobry. Nie mają oni racji, podobnie jak ci, którzy twierdzą, że dobre zdrowie nie wymaga pracy, takiej jak ćwiczenia fizyczne, dobre odżywianie i zmniejszenie stresu. Poniżej znajdziesz 7 wskazówek, które pomogą ci uzdrowić twój związek.
udany związek

Jak uniknąć zdrady?

Seks Małżeński
Mężczyźni zdradzają, ponieważ brakuje im emocjonalnej miłości, którą powinni otrzymywać od ciebie. Jeśli nie poświęcasz im zbyt dużo uwagi, zaczynają czuć się niepewnie. Odczuwają niepokój, który może doprowadzić do zdrady. Może brzmi to nieco dziwnie, ale tak właśnie jest. Mężczyźni zdradzają, ponieważ sami tego chcą. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak uniknąć zdrady.
szczęśliwa para

Jak postępować z facetami?

Nowy Związek
Czy znasz kobietę, która zawsze wydaje się być w idealnych stosunkach z facetem, z którym się spotyka? Czy znasz takie pary, które zawsze śmieją się ze swoich żartów, doskonale rozumieją swoje odczucia, są nie tylko zgranymi kochankami, ale i wiernymi przyjaciółmi? Jeśli tak, to przyczyna jest prosta: ona dobrze traktuje swojego faceta, a jemu wciąż brak jej towarzystwa. Co mam na myśli mówiąc, że kobieta dobrze traktuje swojego faceta? Otóż, uważa go za swojego przyjaciela dając mu nieustanne wsparcie, zrozumienie oraz pomocną dłoń. Jeśli chcesz uzyskać ten sam efekt w swoim związku, wypróbuj kilka z tych trików. Uwierz mi, poczujesz różnicę.
kryzys w związku

Jak ożywić związek?

Kryzysy Małżeńskie
Czy masz czasem wrażenie, że twój związek nieco się wypalił, a cała magia zaczyna znikać? Nie przejmuj się, to jeszcze nie oznacza jego końca. Wystarczy tylko nieco nad nim popracować. Przeczytaj poniższe wskazówki, podpowiemy ci jak na nowo ożywić twój związek.
szczęśliwa para

Jak zbudować trwały związek?

Nowy Związek
Związki bywają różne. Jedne jest bardzo łatwo utrzymać i nie wymaga to jakiejś większej filozofii. Inne natomiast wymagają ciągłej walki o ich utrzymanie. Wiele rzeczy może stanąć na drodze zakochanym ludziom. Różne zbiegi okoliczności mogą doprowadzić do sprzeczek. Zanim się zorientujecie Wasz związek będzie się chylił ku upadkowi Jeśli naprawdę się kochacie nie dopuśćcie do tego, aby małe rzeczy zawładnęły Wami i Waszymi emocjami. Poniżej znajdziecie kilka rad, jak uniknąć rozpadu związku i go umacniać.
Para bijąca się poduszkami

Jak zatrzymać lato w związku?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Jesień nadeszła a z nią rozgoryczenie i kiepski humor. Zastanawiamy się więc co zrobić, aby na dłużej zatrzymać atmosferę gorącego, szalonego lata. Wiemy już z pewnością jak zachować wspaniałą opaleniznę czy jak radzić sobie z depresją zimową. Co jednak zrobić, gdy jesień wdziera się do naszego życia uczuciowego i zamienia nasz związek i bezbarwny, monotonny byt pozbawiony radości i energii?
Gorący związek

Jak podnieść temperaturę w związku?

Poradnik Seksualny
Tak naprawdę im dłużej jesteśmy z kimś w związku, tym bardziej powinniśmy się starać. Zamiast zastanawiać co się dzieje, że jesteśmy mniej atrakcyjni dla naszej połówki, najlepiej zacząć działać. Budowanie namiętności wymaga czasu i niemałej cierpliwości. Dzięki temu podniesiecie jakość swojego życia seksualnego, a tym samym będziecie szczęśliwsi. Poniżej znajdziecie kilka prostych wskazówek, które pomogą wam podnieść temperaturę waszego związku.