Tag: Wzory na paznokcie krok po kroku

Wzór arbuza na paznokciach

Jak zrobić wzór arbuza na paznokciach?

Manicure i Pedicure
Jeśli szukasz świetnego sposobu, aby odnowić swój styl, wypróbuj wzór arbuza na paznokciach, ponieważ ten nowoczesny i wesoły manicure sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać uroczo i stylowo. Dowiedz się, jak krok po kroku stworzyć ten wspaniały wzór na swoich paznokciach.
Cieniowanie paznokci / ombre

Jak cieniować paznokcie?

Malowanie paznokci
Cieniowanie paznokci czyli ombre to wielki hit tych wakacji. Jeśli użyjesz do tego pastelowych lakierów będziesz super modna. Poniżej prosta instrukcja robienia ombre na paznokciach:
Paznokcie wzór świąteczny

Jak zrobić świąteczny wzór na paznokcie?

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Święta Bożego narodzenia to czas radości i spotkań w gronie najbliższych. Nie ma wątpliwości, że najwięcej czasu spędzamy wtedy w kuchni przygotowując świąteczne potrawy. Jednak, kiedy już ubierzemy choinkę i ulepimy uszka z grzybami możemy poświęcić chwilę, by w tym wyjątkowym dnu wyglądać i czuć się pięknie. Zgodnie z tradycją pani domu przynosi do stołu potrawy, oczywiście w odpowiedniej kolejności. Piękne i zadbane paznokcie na pewno przykują wzrok bliskich. Zobacz, w jaki sposób zrobić choinkowy wzór na paznokciach.
Choinka na paznokciach

Jak zrobić wzór choinki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Aby zrobić taką choinkę potrzebujesz jedynie dwóch lakierów do paznokci w różnych kolorach oraz ozdobnego kamyczka lub naklejki w kształcie gwiazdki.
Choinka na paznokciach

Jak zrobić prostą choinkę na paznokciach?

Malowanie paznokci
Poniżej przedstawiam krok po kroku jak wykonać klasyczny wzór choinki na paznokciach. Do jej wykonania będziesz potrzebować lakieru podkładowego, utwardzającego, 2 lakierów kolorowych, taśmy i ozdobnego kamyczka lub naklejki w kształcie gwiazdki.
Śnieżynki na paznokciach

Jak narysować śnieżynki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Śnieżynki są pięknym i delikatnym kształtem który nada twoim paznokciom iście zimowego wyglądu. Poniżej przedstawiam dokładną instrukcję ich wykonania. Potrzebujesz jedynie cienkiego pędzelka do paznokci i dwóch lakierów w pasujących do siebie kolorach.
Paznokcie jemioła

Jak zrobić wzór ostrokrzewu na paznokciach?

Malowanie paznokci
Święta Bożego narodzenia są doskonałą okazją na zrobienie czegoś wyjątkowego tylko dla siebie. Ostrokrzew jest bez wątpienia pięknym symbolem świąt, szczególnie popularnym w krajach anglosaskich. Sposób zaproponowany przeze mnie nie wymaga wiele wysiłku i jeśli uzbroicie się w odrobinę cierpliwości efekt będzie niesamowity. Poniżej przedstawiam prostą instrukcję zrobienia świątecznego wzoru na paznokciach - ostrokrzewu z jagodami.
DSC_0061.JPG

Jak w ciekawy sposób pomalować paznokcie matowym lakierem?·

Malowanie paznokci
Dłonie są naszą wizytówką. Właśnie dlatego niemal każda kobieta marzy o ładnych, ciekawych paznokciach. Często wydajemy ogromne sumy na profesjonalny manicure, nieświadome tego, że same możemy uzyskać piorunujące efekty malując własne paznokcie. To naprawdę proste. Przedstawiam dzisiaj dziecinnie łatwy do wykonania, przyciągający uwagę, modernistyczny sposób malowania paznokci.
Nutki na paznokciach

Jak namalować nutki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Takie nutki będą świetne na każdą okazję - nie tylko na koncert swojego ulubionego zespołu! Wzór ten jest bardzo prosty do zrobienia jednak niestety aby go wykonać trzeba mieć stabilne i nietrzęsące się ręce.

Jak wykonać paznokcie inspirowane steampunkiem?·

Malowanie paznokci
Subkultura steampunku potrafi naprawdę oczarować. Wystarczy raz zagłębić się w jej mechaniczny świat, by nie pragnąć niczego poza pozostaniem w nim. Sposobem na to, by mieć cząstkę tej magicznej krainy zawsze ze sobą jest pomalowanie paznokci ww wzorek inspirowany maszyną parową, kołami zębatymi, przekładkami i innymi tajemnymi mechanizmami.