Tag: Robienie kolczyków

kolczyki z siecią pająka

Jak zrobić kolczyki z siecią pająka?

Robienie biżuterii
Kolczyki w kształcie pajęczyny są bardzo zabawne, a zarazem proste do wykonania. Stanowią one doskonały dodatek do twojego stroju na noc Halloween, jak również prezent dla drugiej osoby. Jedyną rzeczą, która może sprawić ci trudność jest zrobienie małego pajączka, co wymaga nieco zręczności. W tym celu przygotuj sobie pęsetę, która z pewnością ułatwi ci to zadanie. Kolczyki te znacznie lepiej będą wyglądać na osobie, która je założy – mienią się, są niesamowite i oryginalne. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wykonać kolczyki w kształcie pajęczyny.
kolczyki ręcznie robione

Jak zrobić kolczyki?

Robienie biżuterii
Chciałbyś stworzyć swoje własne oryginalne kolczyki? Nic trudnego. Wystarczy odrobina wolnego czasu, kawałek drutu i koraliki. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak je zrobić.
kolczyki z suwaków

Jak zrobić kolczyki z suwaków?

Robienie biżuterii
Kolczyki można zrobić ze wszystkiego. Im bardziej fantazyjne, tym bardziej zauważalne. Zaskocz wszystkich oryginalnością i zrób sobie kolczyki z suwaków od zamków błyskawicznych.
kolczyki z metalowych spinaczy biurowych

Jak zrobić proste kolczyki ze spinaczy biurowych?

Robienie biżuterii
Oto zbiór pomysłów na wykorzystanie zwykłych spinaczy biurowych i zamienienie ich w biżuterię, a konkretnie w kolczyki. Jest to tak proste, że aż wstyd, że nie wpadliśmy na to dużo, dużo wcześniej. Zatem wyciągaj z szuflady spinacze i do dzieła. Stwórz swoje własne, piękne kolczyki.
kolczyki ze spinaczy i muliny

Jak zrobić kolczyki ze spinaczy i muliny?

Robienie biżuterii
Bardzo prosty i tani sposób na modne i niepowtarzalne kolczyki. Dzięki zwykłemu spinaczowi biurowemu i mulinie możesz zrobić kolczyki, jakich nigdzie nie kupisz, a jeśli nawet to wcale nie za małą cenę. A nie ma to jak satysfakcja z tego, że coś się samemu zrobiło. Jest to też świetny pomysł na prezent.
kolczyki z confetti

Jak zrobić kolczyki z confetti?

Robienie biżuterii
Świetny pomysł na zrobienie własnych kolczyków ze zwykłego confetti. Kolczyki są niewiarygodnie lekkie, w ogóle nie czuć, że ma się coś na uszach. Kolczyki prezentują się świetnie, dodają uroku u powabu. Zamiast z papieru możesz je zrobić z innego, trwalszego materiału. Ale nawet jeśli się zniszczą, w 5 minut możesz sobie zrobić nowe.
Kolczyki z piórami

Jak zrobić kolczyki z piórami?·

Robienie biżuterii
Nie zgadniesz, ile czasu potrzeba do wykonania widocznych na zdjęciu kolczyków z piór. Jedyne 15 minut, a efekt piorunujący! Jeśli masz ochotę na odrobinę zabawy przy ich tworzeniu, oto czego potrzebujesz:
kolczyki frędzle

Jak zrobić kolczyki frędzle?

Robienie biżuterii
Gdzie nie spojrzeć widać frędzle. Chusty z frędzlami, bluzki z frędzlami, buty z frędzlami oraz również biżuterię z frędzlami. A frędzle przecież są takie łatwe do zrobienia samemu. Można z nich zrobić naprawdę samemu wiele fajnych rzeczy, jak na przykład kolczyki. Zobacz jakie to niesamowicie proste. Takie kolczyki na pewno przykują uwagę.
kolczyki róże z gliny

Jak zrobić kolczyki róże z gliny plastycznej?

Robienie biżuterii
Nikt nie domyśliłby się, że te kolczyki zostały zrobione samodzielnie w zaciszu domu. Piękne, eleganckie, lekkie i bardzo stylowe kolczyki masz w zasięgu swojej ręki. Wystarczy, że zakupisz glinę plastyczną, bazę pod kolczyki, coś tam poprzylepiasz, coś zapieczesz i gotowe. Rewelacyjny pomysł na prezent.
kolczyki - serca z zamka

Jak zrobić kolczyki serca z zamka błyskawicznego?

Robienie biżuterii
Biżuteria z zamków błyskawicznych święci triumfy na ulicach i w Internecie. Jest łatwa w przygotowaniu, a elementy potrzebne do zrobienia ozdób z zamka są ogólnodostępne. Dziś proponuję ci wykonanie kolczyków w kształcie serc. Doskonale nadadzą się nie tylko na Walentynki i romantyczną randkę. Przekonaj się jak łatwo je zrobić.