Tag: Przerabianie ubrań pomysły zdjęcia

Łaty na łokciach

Jak zrobić łaty na łokciach?·

Trendy w modzie
Łaty na łokciach są nadal modne w tym sezonie. Oczywiście możemy sobie kupić gotowy sweterek z łatami, jednak można je zrobić również samemu i to bez większego wysiłku. Poniżej przedstawiam instrukcję jak to zrobić.
jeansy etno

Jak zrobić jeansy z motywem etnicznym?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Styl etniczny jest w tym sezonie trendy. Jednak modne markowe ubrania mogą szybko zrujnować nasze portfele. Zamiast wydawać majątek na nowe ciuchy, przejrzyjmy nasze szafy w poszukiwaniu zapomnianych ubrań, które można byłoby nieco uaktualnić. Proponuje zacząć od spodni. Każda z nas ma na pewno parę starych, nieużywanych jeansów. Dajmy im drugą szansę przerabiając je w prosty sposób na spodnie etno. Jak to zrobić? Czytaj dalej.
kopertówka z koronką

Jak ozdobić kopertówkę koronką?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jak błyskawicznie zamienić starą, brzydką rzecz w elegancki dodatek? Ozdobić ją koronką. Ma to zastosowanie nie tylko do ubrań, ale i do torebek. Za chwilę przekonasz się, że zaledwie w kilkanaście minut możesz przerobić zwykłą kopertówkę w elegancką bankietową torebkę. I to za grosze!
koszula z łączonych materiałów z ćwiekami

Jak zrobić koszulę z łączonych materiałów z ćwiekami na ramionach?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Łączone materiały i ćwieki – tylko tyle potrzeba, żeby każdy ciuch uczynić modnym i oryginalnym. Udowodnię ci to na przykładzie prostej koszuli w kratkę. Zwykła bluzka – mogłabyś pomyśleć. Jednak jak fantastycznie prezentuje się po kilku drobnych przeróbkach! Zmiany są tak proste, że nie będzie ci potrzebna ani maszyna do szycia, ani żadne szczególne umiejętności. Sprawdź sama.
torebka ze swetra

Jak zrobić torebkę ze starego swetra?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Dziś pokażę ci jak w kilku krokach zamienić stary, niepotrzebny sweter w modną i praktyczną torbę na zakupy. Nikt nawet nie domyśli się, czym ta torebka była w swym poprzednim wcieleniu. A kiedy wyjawisz mu tajemnicę, na pewno będzie pod wrażeniem. Szczegółowa instrukcja ze zdjęciami krok po kroku znajduje się w dalszej części artykułu.