Tag: Podkład na twarz

Nakładanie podkładu

Jak stosować podkład?

Makijaż twarzy
Z poniższymi wskazówkami i poradami nauczysz się łatwo i prawidłowo nakładać na twarz podkład. Nawet jeśli stosujesz podkład latami to przeczytaj poniży artykuł - a nóż dowiesz się czegoś, czego jeszcze nie wiesz.


Podobne porady

Jak dobrać podkład do twarzy?

Jak dobrać podkład?

Makijaż
Podkład jest niezbędnym kosmetykiem, dzięki któremu nasz makijaż wygląda idealnie. Pozwala on ukryć wszelkie niedoskonałości, a nasza cera wygląda świeżo i nieskazitelnie. Odpowiednio dobrany nawilży twoją skórę, odżywi i ujędrni. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak dobrać odpowiedni dla siebie podkład do twarzy.
podkład mineralny

Jak nakładać podkład mineralny?

Makijaż
Podkład mineralny to prosta, zdrowa i łatwa do nałożenia alternatywa dla tradycyjnego podkładu. Jest stworzony na bazie drobno zmielonych, naturalnych minerałów, które z łatwością pokrywają skórę. Podkład mineralny nakłada się inaczej, niż tradycyjny podkład w płynie. Jeśli zrobi się to dobrze, zapewnia długotrwałe i idealne pokrycie cery. Oto jak odpowiednio nałożyć podkład mineralny:
nakładanie podkładu

Jak nakładać podkład?

Makijaż
Dobrze dobrany podkład może wyrównać koloryt twojej skóry, ukryć niedoskonałości oraz poprawić ogólny wygląd cery, pozostawiając ją bez skazy. Podkład można nakładać na twarz przy pomocy dłoni, gąbki bądź pędzla, a jego aplikacja jest bardzo prosta. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak nakładać podkład.
nakładanie podkładu pędzlem.

Jak nakładać podkład na twarz?

Makijaż twarzy
Praktycznie każda z nas pragnie odpowiednio zakryć niedoskonałości swojej skóry (przebarwienia, zaczerwienione krostki albo nawet pryszcze) oraz nadać jej piękny, świeży wygląd. Wówczas często chcemy pomóc naszej cerze i sięgamy po podkład. Niestety, często nie wiemy w jaki sposób mamy właściwie nanieść kosmetyk; w przypadku, kiedy nieodpowiednio zastosujemy podkład, na twarzy mogą pojawić się ciemniejsze od reszty cery plamy. Na szczęście mamy złote porady dotyczące sztuki nakładania podkładu.
podkład do twarzy

Jak stosować podkład do twarzy na kilka sposobów?

Makijaż
Myślisz, że do wykonania idealnego makijażu potrzebujesz całej kosmetyczki produktów? Podkład, korektor, rozświetlacz, a czasem krem koloryzujący – każdy z tych kosmetyków kosztuje niemałe pieniądze. Nie zdawałaś sobie pewnie jednak sprawy z tego, że twój podkład w płynie to tak naprawdę cztery kosmetyki w jednym. Tak, to prawda. Ta informacja pozwoli ci zaoszczędzić dużo pieniędzy i wykorzystać niewinnie wyglądającą buteleczkę podkładu zarówno zgodnie ze swoim przeznaczeniem, jak i jako korektor, krem koloryzujący, rozświetlacz czy bazę. Więcej cennych szczegółów znajdziesz w dalszej części tego artykułu.
makijaż twarzy

Jak utrwalić podkład na twarzy?

Makijaż
Twoja cera ma tendencje do przetłuszczania się? Nawet najlepszy podkład po pewnym czasie pozostawia na niej świecącą, tłustą warstwę sebum, a makijaż wygląda tak, jakby za chwilę miał spłynąć razem z nią. Nie potrzeba specjalnych kosmetyków, ani tony pudru, by pozbyć się tego problemu. Jedna prosta rzecz wystarczy, żeby utrwalić podkład i pozbyć się problemu tłustej cery raz na zawsze. Jaka? Czytaj poniżej.
mieszanie podkładów

Jak mieszać podkłady do twarzy?

Makijaż twarzy
Podkłady są dostępne w szerokiej gamie odcieni, jednak gdy przychodzi do wyboru konkretnego z nich, często okazuje się, że większość jest za ciemna, za jasna, za pomarańczowa, za różowa itp. Co więcej, nasza skóra zmienia swój koloryt w ciągu całego roku, co sprawia, że posiadanie 2 lub 3 podkładów w różnych odcieniach staje się koniecznością. Jaki jest najlepszy sposób na idealne dopasowanie podkładu do twojej karnacji? Zmieszanie ze sobą kilku różnych odcieni. Jak to zrobić, żeby uzyskać najlepszy efekt dowiesz się z dalszej lektury.