Tag: Przebranie króla

Jak zrobić koronę?

Jak zrobić koronę z koronki?·

Przebrania na Halloween
Piękna korona będzie doskonałym uzupełnieniem kostiumu księżniczki czy króla dla Twojego dziecka na bal karnawałowy lub Halloween. Wykonanie takiej korony jest łatwiejsze niż myślisz. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Korona z papieru

Jak zrobić koronę z papieru?

Przebrania na Halloween
Twoje dziecko chce królem średniowiecznej Europy na balu przebierańców lub na Halloween? Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami jak zrobić papierową koronę. Dołóż do niej pelerynę królewską i berło, a dziecko z podniesionym czołem będzie mogło rozpocząć panowanie nad światem.


Podobne porady

korona z warkocza

Jak zrobić luźną koronę z warkocza?

Fryzury okolicznościowe
Warkocz wraca do łask! Widać to nie tylko na naszych ulicach, ale i na salonach. I dobrze, bo to rzeczywiście piękna ozdoba naszej głowy. Warkocz daje nam też wiele możliwości, na przykład można z niego zrobić na głowie koronę. Jak? Odpowiedź poniżej.
korona z liści

Jak zrobić koronę z jesiennych liści?

Projekty dla dzieci
Jesień to czas, kiedy zielone drzewa zmieniają swoje barwy kusząc nas pięknymi kolorami. Jest to widok niezwykle piękny. Wybierz się za miasto do pobliskiego lasu i zakosztuj jesieni. Jeśli nie dasz rady wyrwać się za miasto zabierz dzieci chociaż do parku. Pozbierajcie razem liście i zrób im z nich koronę. Piękne jesienne liście, świeże powietrze, wspólnie spędzony czas, fajny projekt – czego chcieć więcej w leniwe jesienne popołudnie.
makijaż Królowej Śniegu

Jak zrobić makijaż Królowej Śniegu?

Przebrania na Halloween
Szukasz inspiracji na kostium z okazji Halloween? Zamień serce w lód i przeobraź się w mroźną i niedostępną Królowa Śniegu. Biała suknia, biała peruka i odpowiednio wykonany makijaż sprawią, że spojrzeniem zmrozisz każdego śmiertelnika. Makijaż krok po kroku znajdziesz poniżej, zaś perukę możesz kupić tutaj.
korona z filcu

Jak zrobić koronę z filcu?

Projekty dla dzieci
Twoja córka marzy o byciu księżniczką? Spełnij jej marzenia robiąc dla niej tę uroczą koronę z filcu. Dzięki niej twoja pociecha będzie w siódmym niebie, a dzięki temu i ty. Zobacz jakie to proste, uszczęśliwić dziecko.
korona z koronki

Jak zrobić koronę z koronki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podobno królowa może być tylko jedna. Co do tego można się spierać, pewne jest jednak co innego - jedna (i jedyna w swoim rodzaju) jest korona pokazana na zdjęciu obok. Zrobiona z koronki i majestatycznie „ozłocona” farbą w sprayu sprawi, że zostaniesz królową niejednej imprezy. A wykonanie tej ozdóbki zajmie ci zaledwie kilka minut. Szczegóły poniżej.
korona z kwiatów

Jak zrobić koronę z kwiatów?

Inne projekty i wyroby
Nawet się nie obejrzeliśmy, a wiosna rozgościła się u nas na dobre. Ogrody z dnia na dzień zmieniają się nie do poznania, ciesząc nasze oczy feerią barw i różnością pięknych zapachów. Jeśli chcesz zaprosić kwiaty do swojej wiosennej stylizacji, załóż je na głowę w postaci oryginalnego wianka. Ale zamiast ścinać ogrodowe rośliny, wykorzystaj kwiaty sztuczne. Te prawdziwe niech dalej rosną i cieszą nasze zmysły. Jako że róże uchodzą za królowe kwiatów, to właśnie one są idealne do zrobienia tej kwiecistej, wiosennej korony.