Tag: Strój króla

Jak zrobić koronę?

Jak zrobić koronę z koronki?·

Przebrania na Halloween
Piękna korona będzie doskonałym uzupełnieniem kostiumu księżniczki czy króla dla Twojego dziecka na bal karnawałowy lub Halloween. Wykonanie takiej korony jest łatwiejsze niż myślisz. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.


Podobne porady

Mała królewna

Jak przebrać się za księżniczkę?

Przebrania na Halloween
Dziewczynki uwielbiają naśladować w swoich zabawach księżniczki i królewny. Możesz sprawić swojej córeczce dodatkową przyjemność i zrobić jej kostium księżniczki na bal szkolny czy noworoczny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących kostiumu księżniczki.
Korona z papieru

Jak zrobić koronę z papieru?

Przebrania na Halloween
Twoje dziecko chce królem średniowiecznej Europy na balu przebierańców lub na Halloween? Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami jak zrobić papierową koronę. Dołóż do niej pelerynę królewską i berło, a dziecko z podniesionym czołem będzie mogło rozpocząć panowanie nad światem.
kolczyki z koronki

Jak zrobić kolczyki z koronki?

Robienie biżuterii

Jednym z wielu hitów wiosennych kolekcji są w tym roku koronki. Pojawiają się w zwiewnych sukienkach oraz akcesoriach. Koronkowa powinna być nawet biżuteria! W jednym z poprzednich artykułów pokazywałam jak zrobić pasek z chwostami na wzór Gucciego. W tym przedstawię ci łatwy sposób na zrobienie własnej wersji kolczyków Dolce & Gabbana. Siądź wygodnie i zobacz jak własnoręcznie zrobić cudowne kolczyki z koronki.

motyw koronki na jeansach

Jak ozdobić jeansy motywem koronki?

Trendy w modzie
Modny sposób na ozdobienie jeansów. Choć nie tylko. Dzięki serwetkom i farbie możesz na zawsze odmienić oblicze swoich zwykłych spodni. Motyw koronki jest bardzo trendy, dlaczego więc go nie wykorzystać na szeroką skalę?
makijaż Królewny Śnieżki

Jak zrobić makijaż do kostiumu Królewny Śnieżki?·

Przebrania na Halloween
Czy w tegoroczne Halloween postanowiłaś przebrać się za Królewnę Śnieżkę? To bardzo dobry wybór, zwłaszcza, że strój Królewny Śnieżki jest łatwo dostępny w większości sklepów z przebraniami na Halloween (na przykład tutaj). Ubranie to jednak nie wszystko. Należy zatroszczyć się również o odpowiedni makijaż i fryzurę. Pierwszy z tych problemów rozwiąże tutorial poniżej.
abażur z koronki

Jak zrobić abażur z koronki?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Bardzo kobieca i niezwykle romantyczna, lampa z koronki to ozdoba, którą możesz mieć od zaraz. Jeżeli tylko dysponujesz starym abażurem (a konkretnie kawałkiem drutu stanowiącym jego stelaż), wystarczy zaledwie kilka minut, by otrzymać efekt pokazany na zdjęciu obok. Po więcej informacji zapraszam do dalszej lektury.
korona z koronki

Jak zrobić koronę z koronki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podobno królowa może być tylko jedna. Co do tego można się spierać, pewne jest jednak co innego - jedna (i jedyna w swoim rodzaju) jest korona pokazana na zdjęciu obok. Zrobiona z koronki i majestatycznie „ozłocona” farbą w sprayu sprawi, że zostaniesz królową niejednej imprezy. A wykonanie tej ozdóbki zajmie ci zaledwie kilka minut. Szczegóły poniżej.