Tag: Nugetsy z kurczaka mcdonald

nugetsy z kurczaka

Jak zrobić nugetsy z kurczaka?

Przekąski Ciepłe
Nugetsy z kurczaka są wspaniałą przekąską. W tym przepisie znajdziecie zarówno mąkę jak i bułkę tartą panko, dzięki której kurczak jest chrupiący i delikatny.


Podobne porady

Smażenie karpia

Jak usmażyć karpia?

Przepisy Bożonarodzeniowe
Wiele osób jest zdania, że najlepszym karpiem, zwłaszcza na wigilijny stół jest karp smażony. Jednak jak go przygotować, aby był smaczny i nie czuć było mułu? Poniżej znajdziesz przepis.
Kalafior panierowany

Jak zrobić panierowanego kalafiora?

Przystawki

Zgodnie z Wikipedią kalafior ma niską zawartość tłuszczu, jest bogaty w błonnik, kwas foliowy oraz w witaminę C i dzięki temu jest bardzo ważnym warzywem w codziennej, zdrowej diecie. Smak smażonego kalafiora według poniżej podanego przepisu, różni się od gotowanego, nie jest tak wodnisty, a dodatkowo jajko i mąka dodają mu miłego smaku. Mąkę w tym przepisie możesz zastąpić bułka tartą która będzie smakować równie dobrze.

nuggetsy

Jak zrobić nuggetsy?

Proste przepisy
Jeśli masz ochotę na nuggetsy, wcale nie musisz wychodzić z domu i kierować się w stronę miejsc, w których możesz je zakupić. No, chyba, że do sklepu po kurczaka, lub inne składniki. Zrobienie nuggetsów wcale nie jest trudne, a przynajmniej masz pewność, co znajduje się na Twoim talerzu.
nuggetsy z kurczka na ostro

Jak zrobić nuggetsy z kurczka na ostro?

Przekąski Ciepłe
To nieprawda, że nuggetsy najlepiej smakują w KFC. Najzdrowsze i najbardziej apetyczne są te, które wykonasz samodzielnie ze sprawdzonych składników. Opcji jest wiele, ja jednak polecam ci nuggetsy po meksykańsku. Ich pikantny smak przyspieszy krążenie i doda energii. Najlepiej smakują podane z kawałkiem limetki i odrobiną ostrego sosu.