Tag: Jajko sadzone w chlebie

Śniadanie wielkanocne

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie - króliczek?

Przepisy Wielkanocne
Taki króliczek będzie świetnym pomysłem na śniadanie wielkanocne dla niejadka. Wygląda ślicznie i jest bardzo pożywny. Z poniższej listy składników przygotujesz 4 porcje.
Jajko sadzone w chlebie - pisanka

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie - pisanka?

Przepisy Wielkanocne
Jajko sadzone w chlebie w kształcie pisanki będzie wspaniałym pomysłem na wielkanocne śniadanie dla niejadka. Pisankę możesz dekorować w dowolny sposób za pomocą ketchupu lub warzyw. Smacznego!
Jajka w chlebie

Jak zrobić jajko w chlebie?

Potrawy z jajka
Jajko sadzone w chlebie jest bardzo dobrym pomysłem na śniadanie. Możesz podłożyć przed smażeniem pod spód plaster boczku i posypać po nałożeniu na talerz szczypiorkiem lub drobno posiekaną zieloną cebulką.
Jajko zapiekane w bułce

Jak zrobić jajka zapiekane w bułce?

Potrawy z jajka
Jajko zapiekane w chrupiącej bułce to wspaniały pomysł na pożywne śniadanie. Jajko takie możesz zapiec w piekarniku ale równie dobrze zrobisz je na patelni pod przykryciem.

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie?

Potrawy z jajka
Jeśli zwykłe jajka sadzone już ci się znudziły to wypróbuj tą wersję. Jest ona dość podobna do jajek sadzonych w bułkach, jednak w taki sposób białko szybciej się ścina przez co nie trzeba długo czekać.

Jak zrobić jajko sadzone w bułce?

Potrawy z jajka
Jajka w bułce są smaczne i bardzo proste do zrobienia i mogą je przygotowywać nawet najmłodsi. Wystarczy, że tylko przygotujesz wszystkie składniki, położysz je na stole i chwilę poczekasz, a zobaczysz co się stanie. Dzieci z przyjemnością przygotują śniadanie zarówno dla siebie jak i dla rodziców.