Tag: Przebranie klauna

makijaż klauna

Jak zrobić makijaż klauna?

Przebrania na Halloween
Kostium klauna jest wesoły i bardzo prosty. Podobnie jest z makijażem twarzy klauna. Nie potrzeba wielkich umiejętności - również ty możesz pomalować swoje dziecko. Poniżej przeczytaj jak to zrobić.


Podobne porady

maska karnawałowa - instrukcja

Jak zrobić maskę na bal?

Przebrania na Halloween
Piękną maskę stworzysz przy użyciu kawałka starych jeansów i kilku ozdób. Surowy jeans, proste szycia i organza z koralikami tworzą ciekawe pomieszanie dwóch stylów i wabią niecodziennym kontrastem. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić taką fantazyjną maskę. Jeżeli masz pewne doświadczenie w szyciu nie zajmie ci to więcej niż 2 godziny.
Drink z różą

Jak pić, aby się nie upić?

Bale
Od dawna już nie jest modne chodzenie zygzakiem i plączący się język. Kiedyś prawdziwe wesele nie mogło obyć się bez kilku "trupów" pod stołem. Dzisiaj zasnąć na imprezie z powodu nadmiernej ilości alkoholu to prawdziwy obciach. Niezmienne jednak pozostało to, że zwłaszcza w naszym kraju picie alkoholu jest wręcz obowiązkiem towarzyskim. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza, nie mniej czasem trudno odmówić. Jak można pomóc sobie w zachowaniu świadomego umysłu?
kac

Jakie są sprawdzone sposoby na kaca?

Dyskoteki
Chyba każdy z nas zna ten scenariusz: fajna impreza, sporo alkoholu i trochę zapomnieliśmy jak panować nad jego ilością. Sama impreza przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze, jednak problem zaczyna się na drugi dzień. Budzimy się z nieprzyjemnym posmakiem w ustach, okropną suchością i ciężką głową. Niejednokrotnie zdarzają się jeszcze gorsze skutki: nadwrażliwość na hałas, nudności, ból głowy itd. Jak sobie można z tym poradzić?