Tag: Stroik wielkanocny grób

dekoracja wielkanocna

Jak zrobić dekorację wielkanocną – grób Pański?

Dekoracje Wielkanocne
Święta Wielkiej Nocy już za pasem. Należy pomyśleć nie tylko o duchowym przygotowaniu się do tych najważniejszych w końcu dla katolików świąt, ale również o wystroju mieszkania. Niech różne wielkanocne ozdoby przypominają nam o tym, że teraz jest ten czas, kiedy Pan zmartwychwstał. Proponuję więc nietypową ozdobę wielkanocną, a mianowicie grób wielkanocny. Robimy je w kościołach, dlaczego więc nie zrobić ich również w domu? Oczywiście w dużo mniejszej skali. Zobacz, jak w prosty sposób możesz zrobić grób wielkanocny z papierowego talerzyka.
grób wielkanocny - dekoracja

Jak zrobić dekorację wielkanocną – grób wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Grób Pański to nieodłączny element świąt Wielkanocnych. Co roku parafianie przygotowują takie symboliczne groby w swoich parafialnych kościołach. Ale czy pomyśleliście, że taki ozdobny – symboliczny grób zrobić w domu? Oczywiście w dużo mniejszej skali. Prezentowana niżej dekoracja wielkanocna w formie grobu Pańskiego jest bardzo ciekawą propozycją i alternatywą dla wszystkich komercyjnych kurczaczków i zajączków. Polecam wszystkim.
stroik wielkanocny

Jak zrobić stroik wielkanocny ze sztucznej trawy i pisanek?·

Dekoracje Wielkanocne
Szybki sposób na uniwersalny stroik wielkanocny, który nadaje się zarówno do ozdobienia świątecznego stołu, jak i do zaniesienia na grób bliskich nam osób. W tym drugim przypadku polecam jednak użyć cięższego naczynia, a nawet zalać gotowy stroik gipsem. Dzięki temu nie odfrunie on z pierwszym podmuchem wiatru. Szczegóły tego projektu znajdziesz poniżej.
stroik wielkanocny

Jak zrobić stroik wielkanocny w prosty sposób?

Dekoracje Wielkanocne
Czy wy też nie możecie uwierzyć, że to już wiosna i wkrótce Wielkanoc? Trzeba się do niej zawczasu przygotować. I mam tu też na myśli nowy wystrój mieszkania. Dziś chciałabym podzielić się z wami łatwym sposobem na zrobienie uroczego wielkanocnego stroika. Nie wiem jak wy, ale ja przede wszystkim lubię prostotę, nie przepadam za przekombinowanymi dekoracjami. Ten świąteczny stroik składa się tylko z kosza, jajek dekoracyjnych oraz gipsówki. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.