Tag: Zajączek z filcu

pierścienie na serwetki

Jak zrobić wielkanocne pierścienie do serwetek – zajączek z filcu?·

Dekoracje Wielkanocne
Stół wielkanocny musi być wyjątkowy. W końcu takie święta i wspólne uroczyste śniadanie mamy tylko raz w roku. Pomyśl już teraz o sposobach na jego przystrojenie. Ozdobne pierścienie na serwetki w kształcie zajączków mogą być świetną opcją na urozmaicenie świątecznego stołu i wprowadzenie trochę koloru.
zajączek wielkanocny z filcu

Jak zrobić zajączka wielkanocnego z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Stół wielkanocny wymaga przygotowania. Goście zwrócą uwagę nie tylko na serwowane im na tym stole dania, ale również na jego wygląd. Zaskocz swoich gości. Zrób ozdobne zajączki wielkanocne z filcu i postaw je na swoim wielkanocnym stole. Zajączki sprawdzą się również ustawione na komodzie, na półce czy parapecie. Zobacz jak możesz je szybko i samodzielnie zrobić.
zajączek pacynka

Jak zrobić wielkanocnego zajączka pacynkę z filcu?·

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc to świetna okazja do spędzenia trochę czasu z dziećmi. Ale oblewany poniedziałek nie zawsze dzieciom wystarcza. Musisz poszukać innych rozrywek zarówno dla siebie jak i dla dzieciaków. Przygotuj pacynki zajączki, aby był to czas, wspólny, czas wyjątkowy, czas spędzony w rodzinnym gronie w świetnej atmosferze. Dzieciaki będą zachwycone, a Ty dasz im największy prezent – okazję do przebywania razem, których brakuje, gdy jesteśmy zabiegani w tygodniu.
wielkanocny zajączek z filcu

Jak zrobić wielkanocnego zajączka z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Już teraz pomyśl o wielkanocnych dekoracjach. Myślałaś o tym, żeby zrobić całą rodzinę wielkanocnych zajączków z filcu? To super pomysł na świąteczne ozdoby oraz spędzenie trochę czasu z dziećmi. I chociaż lwią część pracy wykonasz Ty, bo przecież nie dasz dziecku igły do ręki, to pozwól im się przyglądać, podpowiadać, obserwować. To również frajda dla nich.
zajączek wielkanocny

Jak zrobić wypchanego zajączka wielkanocnego?

Dekoracje Wielkanocne
Święta Wielkiej Nocy depczą nam już po piętach. Najwyższy więc czas, aby zabrać się za ostatnie przygotowania i przygotowanie dekoracji na ten czas. Poniżej przedstawiam Wam jak zrobić zajączka z materiału. Jest to naprawdę bardzo prosty projekt, a zadowoli nie tylko Ciebie, ale i dzieciaki. Będą miały świetną, świąteczną przytulankę.
zajączek

Jak zrobić dekorację wielkanocną – zajączek?·

Dekoracje Wielkanocne
Dekoracje wielkanocne są niezwykle urocze. Te wszystkie kolorowe kurczaczki, baranki, zajączki i pisanki sprawiają, że czujemy się naprawdę radośnie i wiosennie. Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykorzystać styropianowe jajo do zrobienia wielkanocnego zajączka. Zajączek troszkę schował się w doniczce, ale nie odejmuje mu to uroku. Instrukcja i zdjęcia poniżej.
broszka - zajączek z filcu

Jak zrobić wielkanocną broszkę - zajączka z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Bardzo prosty w realizacji projekt. Broszka w kształcie zajączka wykonana jest prawie w całości z filcu. To idealny akcent na nadchodzącą wiosnę i zbliżające się wielkimi krokami święta wielkanocne. W poniższym tutorialu dowiesz się jak taką broszkę zrobić. Zajmie ci to zaledwie kilkanaście minut.