Tag: Pralinki

czekoladki z masłem orzechowym

Jak zrobić czekoladki Reese's (z masłem orzechowym)?·

Proste przepisy
Za ten przepis możesz mnie znienawidzić lub wybudować mi pomnik. Gdy już zrobisz te czekoladki (a zajmie ci to jakieś 10 minut), nie będziesz się od nich mogła oderwać. Słodko-słony smak masła orzechowego w połączeniu z pyszną, rozpływającą się w ustach czekoladą tworzą duet idealny. Wie o tym każdy, kto choć raz w życiu skosztował czekoladek Reese's. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak one smakują, koniecznie przekonaj się o tym, korzystając z przepisu zamieszczonego poniżej. Reese's – niech cię pochłonie!

Jak zrobić zrobić domowe pralinki Ferrero Rocher?

Słodkie przekąski
Praliny Ferrero Rocher są eleganckie i wykwintne. Ich wyjątkowy, słodki smak lubi niemal każdy. Niestety pralinki są naprawdę drogie. Wysoka cena czyni je niemal ekskluzywnymi, ale też sprawia, że sięgamy po nie tylko w wyjątkowych sytuacjach. Jeżeli lubisz ich czekoladowy smak i chciałbyś czasami cieszyć się nimi również na co dzień, nie musisz wydawać fortuny by je zdobyć. Wystarczy odrobinę serca, by własnoręcznie wykonać je w domu znacznie tańszym kosztem.

Jak zrobić walentynkowe pralinki?

Kolacja walentynkowa
Zastanawiasz się, co dać w walentynkowym prezencie ukochanej osobie? A może nie możesz zdecydować się, jaką słodką przekąskę przygotować na randkę? Moja propozycja to domowej roboty pralinki. Ich przygotowanie, wbrew pozorom, nie jest wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Do dzieła!