Tag: Jak farbować jajka

minimalistyczne pisanki

Jak zrobić minimalistyczne pisanki?

Pisanki
Jeśli nie jesteś fanką kolorowych pisanek, lubisz ład i minimalizm nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje pisanki takie właśnie były. To nieprawda, że te najpiękniejsze muszą mienić się tysiącami kolorów. Zobacz, że w prostocie też można odnaleźć piękno oraz elegancję.
kolorowe pisanki

Jak zrobić kolorowe pisanki?

Pisanki
Kolorowe pisanki pięknie ubarwią wielkanocny stół. Ich zrobienie nie jest bardzo trudne, nie wymaga posiadania umiejętności artystycznych, za to efekt jak najbardziej prosto z pracowni artystycznej. Przyjrzyj się poniższemu instruktażowi i farbuj w tym roku jajka samodzielnie.
pisanki w groszki

Jak zrobić pisanki w groszki?

Pisanki
Pisanki w groszki? A czemu nie! Ten motyw jest bardzo modny ostatnio. Modne mogą być i nasze pisanki. A zrobienie groszków na pisankach wcale nie jest trudne. Musisz jednak znaleźć na ich wykonanie chwilę czasu, ponieważ trzeba odczekać między nakładaniem kolejnych kolorów, aż te poprzednio nałożone wyschną. Ale myślę, że warto.


Podobne porady

pisanki w groszki

Jak zrobić pisanki w groszki z brokatem?

Dekoracje Wielkanocne
Samodzielne zdobienie pisanek to bardzo fajna zabawa. Możesz dać się ponieść fantazji i ozdobić swoje pisanki na przeróżne sposoby wykorzystując wiele wzorów. Jako, że bardzo modne są ostatnimi czasy groszki i brokat, pokażę Wam jak połączyć te dwa elementy w zdobieniu pisanek.