Tag: Kot origami krok po kroku

kot origami

Jak zrobić kota origami?·

Origami
Poznaj tajemnice składania kota z papieru. Świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem i nauczenie go czegoż pożytecznego. Jest to też dobry pomysł na znalezienie zajęcia dla przedszkolaków. Niech zabawa się zacznie. Miau!


Podobne porady

Instrukcja robienia łódki z papieru

Jak zrobić łódkę z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Robienie łódki z papieru dostarcza wiele przyjemności nie tylko dzieciom. Papierowe, kolorowe łódki można puszczać zarówno w wannie jak i w rzece czy jeziorze.
łódka ze skorupki

Jak zrobić łódkę ze skorupki jajka?

Zabawy dla Dzieci
Dzieci uwielbiają kreatywne zabawy, są w stanie poświęcić im większość swojego wolnego czasu. Ze skorupki po jajku można wyczarować wiele ciekawych rzeczy. Niesamowicie proste wyzwanie, a przyniesie mnóstwo radości małym żeglarzom. Poniżej znajdziesz instrukcję, która pomoże ci w ich wykonaniu. Przed zabawą warto wyparzyć skorupki w celu pozbycia się bakterii. Rozrywka gwarantowana zarówno dla pociech jak i całej rodziny. Zapraszam do zabawy.
Rodzaje dekoltów

Jak dobrać dekolt do figury?

Dla puszystych
W sklepach znajdziemy bluzki z niemal wszystkimi możliwymi rodzajami dekoltów. Jak je dobierać, by podkreślać atuty figury lub odwracać uwagę od niedoskonałości? Wystarczy zapamiętać kilka prostych zasad.
Origami modułowe - choinka

Jak zrobić modułową choinkę origami?

Origami
Poniżej przedstawiam instrukcję na modułową choinkę origami. Należy ją zrobić z kwadratowych karteczek o 3 różnych wielkościach. Karteczki powinny mieć odpowiednio boki 10cm, 8cm i 6cm.
piramida modułowa

Jak zrobić modułową piramidę origami?·

Origami
Origami to fajna zabawa. Za pomocą tej techniki można tworzyć naprawdę fajne rzeczy, kształty, wzory. Należy jednak umiejętnie składać papier i dokładnie podążać za instrukcją. Piramidki z papieru to bardzo fajne ozdoby i super pomysł na spędzenie wspólnie czasu z dziećmi.
samochód origami

Jak zrobić samochód origami?·

Origami
Nie ma nic cenniejszego, co możemy dać naszemu dziecku oprócz poświęconego mu czasu. Nasza pociecha na pewno to doceni, a i czegoś się nauczy. Rozwijanie zdolności manualnych u naszego dziecka jest równie ważne, jak rozwijanie zdolności intelektu. Origami jest świetną i prostą okazją do połączenia tych dwóch rzeczy. Spędzaj czas z dzieckiem pożytecznie. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić prosty samochód origami.
łapacz snów

Jak zrobić łapacz snów z łódkami?

Wyroby z papieru
Według pradawnych wierzeń Indian z Ameryki Północnej, łapacz snów pełnił rolę niezwykle ważnego amuletu. Wieszano je najczęściej w niedalekiej odległości od posłania. Do sieci wplecionej w okrąg przyczepiano na sznurkach pióra ptaków lub inne ozdoby. Przez tak przygotowany łapacz miały przechodzić wszystkie sny. Moja propozycja jest nieco inna. Zamiast piór przymocuj do okręgu łódki. Na jednej z nich popłyniesz wprost w objęcia Morfeusza.