Tag: Ozdabianie pisanek bibułą

pisanki z konfetti

Jak zrobić pisanki z konfetti?

Dekoracje Wielkanocne
Zdobienie pisanek wielkanocnych to jeden z najstarszych i najfajniejszych zwyczajów. Co roku możesz usiąść ze swoją rodziną i stworzyć piękne, kolorowe jajka, które ubarwią Wam święta. Proponowane tutaj pisanki, skrywają w sobie niespodziankę. Kiedy je rozbijesz ze środka wyleci kolorowe konfetti. Przednia zabawa gwarantowana. Jak to zrobić? Instruktaż poniżej.
pisanki decoupage

Jak zrobić retro pisanki metodą decoupage?

Pisanki
Decoupage to popularna metoda dekorowania pisanek. Nie bez powodu, efekty jakie możną nią uzyskać są naprawdę niesamowite. Jak dowód przedstawiam zdjęcie retro pisanek wykonanych w 100% tą metodą. Jako bazy użyto tutaj plastikowych jajek, dzięki czemu ozdoby te będą mogły spełniać swoją rolę jeszcze przez kilka kolejnych Wielkanocy. Instrukcję krok po kroku jak ozdabiać pisanki metodą decoupage znajdziesz poniżej.


Podobne porady

robienie konfetti

Jak zrobić konfetti?·

Dekoracje Noworoczne
Wielu z nas nie wyobraża sobie Sylwestra bez świetnej zabawy. Jednak są takie rzeczy, bez których sylwester nie miałby magii. Tradycyjnie, oprócz uczty i szampana, musi być też udekorowany na tę noc dom. Balony, serpentyny i konfetti można kupić w sklepach. Jednak po co kupować rzeczy, które można zrobić samemu w domu. Poniżej znajdziecie opis jak zrobić sylwestrowe konfetti.
Kolorowe konfetti

Jak zrobić kolorowe konfetti?

Dekoracje Weselne
Kolorowe konfetti możesz po prostu kupić lub wyciąć dziurkaczem z kolorowego papieru. Jednak jeśli chcesz, aby były cieniowane najlepiej jest je zafarbować w wodzie. Poniżej przedstawiam jak to zrobić.

Jak zrobić balon z konfetti w środku?

Inne projekty i wyroby
Dziś chciałabym zaprezentować prosty sposób na ozdobienie balonu za pomocą konfetti. Taki element dekoracyjny to świetny pomysł na urodziny dziecka, imieniny czy imprezę karnawałową. Jeśli zależy ci na dobrym efekcie, do zrobienia konfetti koniecznie wybierz kilka papierów w różnych kolorach. Bardzo ważne jest też to, by były one kolorowe z obu stron.
balon z konfetti

Jak zrobić niespodziankę na Dzień Matki - balon z konfetti?

Prezenty na Dzień Matki
Wiosna w pełnym rozkwicie i nawet się nie obejrzysz, kiedy nadejdzie święto wszystkich mam. Twoja mama nie oczekuje drogich i “wypasionych” prezentów, ale po prostu miłego gestu i pamięci. Jeśli chcesz jej zrobić miłą niespodziankę, a w twojej śwince skarbonce nie ma zbyt wielu oszczędności, przygotuj dla swojej rodzicielki kilka balonów wypełnionych konfetti oraz miłymi liścikami zwiniętymi w ruloniki. Szczegółowa instrukcja tego projektu w dalszej części artykułu.