Tag: Trampki

Converse trampki

Jak rozpoznać podróbki Converse?

Obuwie damskie
Podróbki trampek Converse kuszą swoją niską ceną jednak są dużo gorszej jakości od oryginałów. Podróbki można kupić na różnych aukcjach internetowych i zwykle są sprowadzane z Turcji czy Grecji. Jak zatem rozpoznać podróbki?

Jak ozdobić tenisówki cyrkoniami?·

Obuwie damskie
Podobne buty kosztują majątek jednak możesz zrobić je sama za dużo niższą cenę. Na aukcjach internetowych jest mnóstwo ślicznych cyrkonii. Oczywiście, te Swarovskiego są bardzo drogie, ale takich nie będziesz potrzebować - wystarczą te najtańsze. Zastanów się również nad ich rozmiarem. Jeśli wybierzesz SS5 to buciki będą znacznie lepiej wyglądały, ale również się bardziej nad nimi napracujesz. Jeśli wybierzesz SS10 to pracy będzie dużo mniej a tenisówki nadal będą super.
Jak wyczyścić brudne trampki?

Jak wyczyścić brudne trampki?

Pranie
Jeżeli twoje ulubione trampki są brudne, a żadna metoda mycia nie pomaga w ich odnowie, to podpowiemy ci co zrobić. Nie musisz wyrzucać ich do kosza i kupować kolejnej pary. Wystarczy użyć pastę do zębów, a buty będą jak nowe. Wykonanie jest dziecinnie proste i nie przysporzy ci trudności.

Jak wyczyścić białe trampki? Niezawodne sposoby

Pranie
Trampki najbardziej lubimy za wygodę, której nam dostarczają i wszechstronne zastosowanie, bo pasują niemal do wszystkiego. Niestety, mają to do siebie, że błyskawicznie się brudzą, zwłaszcza te w kolorze białym. Podpowiadamy, jak przy użyciu niezawodnych, domowych środków - takich jak soda oczyszczona, pasta do zębów czy zasypka dla dzieci - sprawić, by białe trampki wyglądały jak nowe i zdradzamy, dlaczego pod żadnym pozorem nie wolno ich na chybił trafił wrzucać do pralki i suszyć na słońcu.


Podobne porady

Jak zafarbować tenisówki?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Poniżej przedstawiam instrukcję farbowania tenisówek na inny kolor. Instrukcja dotyczy farbowania typu ombre, ale jeśli chcesz mieć tenisówki w jednym kolorze, to po prostu wystarczy zanurzyć je w barwniku całe a nie tylko w części. Pozostałe czynności pozostają bez zmian.
tęczowe tenisówki

Jak zrobić tęczowe tenisówki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tęczowa rewolucja nadeszła. Nie objęła jednak popularnych ostatnio tematów równouprawnienia, ale w prosty i szybki sposób przemieniła zwykłe białe tenisówki w prawdziwą feerię barw. Do wykonania tego projektu będziesz potrzebować farb do tkanin w kilku kolorach. Możesz zdecydować się na barwy podobne do pokazanych obok lub wybrać bardziej stonowane, harmonijne kolory. Schemat działań zawsze będzie ten sam.
tenisówki ozdobione metodą decoupage

Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tenisówki i trampki z motywem ulubionych postaci potrafią kosztować krocie. Co zatem zrobić, jeśli bardzo chcemy się wyróżnić, a nie stać nas na inwestowanie setek złotych w buty na jeden sezon? Uwolnić swoje pokłady kreatywności i samodzielnie ozdobić zwykłe tenisówki. Dzięki technice decoupage możliwości są niemal nieograniczone. Jako przykład – białe tenisówki przerobione na buty dla wszystkich fanów Avengers. Tutorial ze zdjęciami krok po kroku poniżej.