Tag: Tenisówki trampki

ozdobione tenisówki

Jak ozdobić tenisówki?

Pielęgnacja Obuwia
Jeśli tak jak ja kupiłaś zwykłe, jednokolorowe tenisówki planując, że coś z nimi zrobisz, aby nie były takie jednolite, ale do tej pory leżą i czekają na lepsze jutro pora to zmienić. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak ozdobić swoje tenisówki udaj się do sklepu dla plastyków, kup markera do tkanin i zabieraj się za malowanie. Nanieś na swoje tenisówki jakikolwiek wzór, narysuj na nich co tylko ci się zamarzy. Zobaczysz, że zmienią się one nie do poznania.
Jak wyczyścić brudne trampki?

Jak wyczyścić brudne trampki?

Pranie
Jeżeli twoje ulubione trampki są brudne, a żadna metoda mycia nie pomaga w ich odnowie, to podpowiemy ci co zrobić. Nie musisz wyrzucać ich do kosza i kupować kolejnej pary. Wystarczy użyć pastę do zębów, a buty będą jak nowe. Wykonanie jest dziecinnie proste i nie przysporzy ci trudności.

Jak wyczyścić białe trampki? Niezawodne sposoby

Pranie
Trampki najbardziej lubimy za wygodę, której nam dostarczają i wszechstronne zastosowanie, bo pasują niemal do wszystkiego. Niestety, mają to do siebie, że błyskawicznie się brudzą, zwłaszcza te w kolorze białym. Podpowiadamy, jak przy użyciu niezawodnych, domowych środków - takich jak soda oczyszczona, pasta do zębów czy zasypka dla dzieci - sprawić, by białe trampki wyglądały jak nowe i zdradzamy, dlaczego pod żadnym pozorem nie wolno ich na chybił trafił wrzucać do pralki i suszyć na słońcu.


Podobne porady

Trampki z brokatem

Jak ozdobić trampki brokatem?

Pielęgnacja Obuwia
Trampki znów są modne. Ale to nie są już te same trampki, które z przymusem musieliśmy zakładać na lekcje wychowania fizycznego w szkole. Trampki w nowej, modnej wersji chce nosić każdy i to nie tylko w szkole, ale przede wszystkim na ulicy. Są one bowiem kolorowe, dobrze skrojone, po prostu ładne. W modzie króluje również wszystko to, co się błyszczy. Co powiesz zatem na połączenie jednego i drugiego? Odmień swoje trampki i ozdób je brokatem. Bądź modna, bądź widoczna.

Jak zafarbować tenisówki?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Poniżej przedstawiam instrukcję farbowania tenisówek na inny kolor. Instrukcja dotyczy farbowania typu ombre, ale jeśli chcesz mieć tenisówki w jednym kolorze, to po prostu wystarczy zanurzyć je w barwniku całe a nie tylko w części. Pozostałe czynności pozostają bez zmian.
trampki z uszami z filcu

Jak ozdobić trampki uszami z filcu?

Wielkanoc z Dziećmi
Zajączek wielkanocny? Króliczek Playboya? Nie o nazwę tu chodzi, a o efekt. Uszy z filcu to urocza ozdoba, zarówno na święta, jak i na wszystkie inne „przebraniowe” okazje. Trik polega na tym, że mocujemy je nie na głowie, ale na ulubionych trampkach. Oryginalnie, prawda? Zrobienie takich uszu zajmie ci zaledwie kilka minut. Zapoznaj się z tutorialem zamieszczonym poniżej, żeby dowiedzieć się jak się za to zabrać.
tęczowe tenisówki

Jak zrobić tęczowe tenisówki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tęczowa rewolucja nadeszła. Nie objęła jednak popularnych ostatnio tematów równouprawnienia, ale w prosty i szybki sposób przemieniła zwykłe białe tenisówki w prawdziwą feerię barw. Do wykonania tego projektu będziesz potrzebować farb do tkanin w kilku kolorach. Możesz zdecydować się na barwy podobne do pokazanych obok lub wybrać bardziej stonowane, harmonijne kolory. Schemat działań zawsze będzie ten sam.
tenisówki ozdobione metodą decoupage

Jak ozdobić tenisówki metodą decoupage?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Tenisówki i trampki z motywem ulubionych postaci potrafią kosztować krocie. Co zatem zrobić, jeśli bardzo chcemy się wyróżnić, a nie stać nas na inwestowanie setek złotych w buty na jeden sezon? Uwolnić swoje pokłady kreatywności i samodzielnie ozdobić zwykłe tenisówki. Dzięki technice decoupage możliwości są niemal nieograniczone. Jako przykład – białe tenisówki przerobione na buty dla wszystkich fanów Avengers. Tutorial ze zdjęciami krok po kroku poniżej.