Tag: Ramka na lodówkę

Magnesy na lodówkę ze zdjęciami

Jak zrobić magnesy na lodówkę ze zdjęciami?

Sztuka i akcesoria
Magnesy na lodówkę się bardzo przydają a poza tym świetnie wyglądają. Dodatkowo takie magnesy możesz zrobić ze swoimi ulubionymi zdjęciami i je sobie zachować lub dać komuś w prezencie (mamie, babci czy przyjaciółce).


Podobne porady

Magnesy choinki

Jak zrobić magnesy - choinki?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Te maleńkie choinki będziesz mogła postawić na lodówce, piekarniku, na lampce czy nawet na ramie roweru. Takie magnesiki mogą być również wspaniałym prezentem na święta.
Magnes z żołędzia

Jak zrobić magnesy na lodówkę z żołędzi?

Inne projekty i wyroby
Takie magnesy mogą wykonać dzieci podczas deszczowych jesiennych dni. Magnesy takie nie tylko świetnie wyglądają ale są również bardzo praktyczne.
Bombka ze zdjęciem

Jak zrobić bombki ze zdjęciami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Choinka udekorowana zdjęciami rodzinnymi wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Bombki ze zdjęciami można zrobić w prosty sposób. Wystarczy tylko kupić przezroczyste bombki i włożyć do nich wycięte do odpowiednich rozmiarów zdjęcia.

Jak wykonać eleganckie magnesy na lodówkę - złote literki?

Sztuka i akcesoria
Kolorowe magnesy na lodówkę w kształcie literek są obecne niemal w każdym domu, w którym są dzieci. Dla maluchów układanie napisów z kolorowych literek to świetna zabawa i nauka zarazem. Magnesy są świetnym sposobem na przekazywanie sobie wiadomości na dwa sposoby - układając napis bezpośrednio z literek, lub przypinając nimi karteczki do lodówki. Niestety takie kolorowe i dziecinne dodatki nie pasują do nowoczesnych eleganckich aranżacji kuchni. Na szczęście nawet jeśli jesteśmy świeżo po remoncie kuchni i wygląda ona teraz jak z katalogu sklepu meblowego, nie musimy rezygnować z tych uroczych i praktycznych magnesików. Wystarczy odrobina serca, by zamieniły się w wyjątkową i elegancką dekorację.
gliniane gwiazdki

Jak zrobić magnesy na lodówkę - gliniane gwiazdki?

Projekty dla dzieci
Marzysz o oryginalnych magnesach na lodówkę? A może zastanawiasz się nad podarowaniem bliskiej osobie własnoręcznie zrobionego prezentu? A co powiesz na takie urocze gliniane magnesiki w kształcie gwiazdek? Po wyschnięciu struktura gliny będzie wspaniale kontrastowała z powierzchnią drzwi lodówki. Szczegółów dowiesz się z tutorialu w dalszej części artykułu.
magnesy czekoladki

Jak zrobić magnesy na lodówkę - czekoladki?

Inne projekty i wyroby
Te czekoladki na pewno nie zaszkodzą twojej figurze, choć rzeczywiście wyglądają słodko. Staną się za to fajną ozdobą kuchni. Będą także pełnić praktyczną funkcję, za ich pomocą przymocujesz do lodówki wiadomość skierowaną do dzieci czy drugiej połówki, listę zakupów czy rysunki twoich pociech. To również ciekawy pomysł na prezent, a z jego wręczeniem wcale nie musisz czekać na walentynki. Instrukcja ze zdjęciami krok po kroku poniżej.
Zastosowanie magnesów

14 zaskakujących zastosowań magnesów

Przechowywanie
Masz ochotę wyrzucić pamiątkowe magnesy pokrywające drzwi lodówki? Powstrzymaj się – jest mnóstwo sposobów ich wykorzystania. Zobacz, co możesz zrobić: