Tag: Magnes na lodówkę

Magnesy na lodówkę ze zdjęciami

Jak zrobić magnesy na lodówkę ze zdjęciami?

Sztuka i akcesoria
Magnesy na lodówkę się bardzo przydają a poza tym świetnie wyglądają. Dodatkowo takie magnesy możesz zrobić ze swoimi ulubionymi zdjęciami i je sobie zachować lub dać komuś w prezencie (mamie, babci czy przyjaciółce).

Jak zrobić magnesy z kamyków?·

Inne projekty i wyroby
Nie wiem jak wy, ale ja z każdej podróży lubię przywozić nie tylko piękne zdjęcia i kupione na miejscu pamiątki, ale także kamyki. Robiłam tak jako dziecko i nie zmieniłam tej tradycji nawet wtedy, kiedy nim być przestałam. Jeśli i wy zbieracie kamienie, po jakimś czasie może się okazać, że nie będziecie mieć pomysłu, gdzie je przechowywać. A co powiecie na to, by zamienić je w magnesy, za pomocą których można przymocować do drzwi lodówki ulubione zdjęcia? Ja jestem zdecydowanie na tak!
magnesy

Jak zrobić magnesy na lodówkę - wazoniki z kwiatami?

Wazony
Jeśli uwielbiasz dekoracje, które są piękne i zarazem proste w wykonaniu, ten projekt jest dla ciebie idealny. Kilka materiałów, kilka kroków, kilka minut i… już masz śliczne małe wazoniki z kwiatami do ozdobienia drzwi twojej lodówki. W sam raz na wiosnę! Na produkty potrzebne do zrobienia tych magnesików nie wydasz także fortuny, wystarczą buteleczki po zużytych lakierach do paznokci, zwykłe magnesy, klej i drobne kwiatki. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.
gliniane gwiazdki

Jak zrobić magnesy na lodówkę - gliniane gwiazdki?

Projekty dla dzieci
Marzysz o oryginalnych magnesach na lodówkę? A może zastanawiasz się nad podarowaniem bliskiej osobie własnoręcznie zrobionego prezentu? A co powiesz na takie urocze gliniane magnesiki w kształcie gwiazdek? Po wyschnięciu struktura gliny będzie wspaniale kontrastowała z powierzchnią drzwi lodówki. Szczegółów dowiesz się z tutorialu w dalszej części artykułu.
magnesy czekoladki

Jak zrobić magnesy na lodówkę - czekoladki?

Inne projekty i wyroby
Te czekoladki na pewno nie zaszkodzą twojej figurze, choć rzeczywiście wyglądają słodko. Staną się za to fajną ozdobą kuchni. Będą także pełnić praktyczną funkcję, za ich pomocą przymocujesz do lodówki wiadomość skierowaną do dzieci czy drugiej połówki, listę zakupów czy rysunki twoich pociech. To również ciekawy pomysł na prezent, a z jego wręczeniem wcale nie musisz czekać na walentynki. Instrukcja ze zdjęciami krok po kroku poniżej.
magnesy

Jak zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi?

Materiały i elementy dekoracyjne
Dziś pokażę ci jak w prosty sposób zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi. Przy ich pomocy przymocujesz do lodówki ulubione zdjęcia, rysunki wykonane przez twoje dzieci czy liściki z informacjami przeznaczonymi dla domowników. I nie będzie potem kłopotu z odklejeniem ich, jak wtedy, gdy przyklejałaś je taśmą. Jeśli masz dzieci, koniecznie zaproś je do wspólnej pracy, na pewno z chęcią ci pomogą.