Tag: Abażur z plastikowych łyżeczek

abażur z łyżeczek

Jak zrobić abażur z łyżeczek?·

Oświetlenie
Chcesz postawić na oryginalność? Niestety oryginalne i nietuzinkowe lampy i abażury nie należą do najtańszych. Tutaj jednak pojawia się inne rozwiązanie. A mianowicie samodzielne zrobienie sobie lampy. Możesz bowiem wykorzystać butelkę po wodzie mineralnej i okleić ją plastikowymi łyżeczkami. Efekt niesamowity. Zadowolenie gwarantowane.


Podobne porady

lampka ozdobna

Jak ozdobić abażur zdjęciami?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli brakuje Ci pomysłu na fajną lampkę proponuję zrobienie lampki bardzo osobistej, wykorzystującej ulubione zdjęcia. Dzięki niej będziesz mieć możliwość patrzenia na znajome twarze i cudowne momenty swojego życia za każdym razem, gdy włączysz lampkę.
miska z abażuru

Jak zrobić miskę z abażuru?

Materiały i elementy dekoracyjne
Wszyscy znamy te porady, mówiące jak zrobić abażur z miski. Ale czy ktoś kiedyś słyszał o tym, ze można zrobić miskę ze starego abażuru? Nie? No to popatrzcie, jakie to proste.
abażur ozdobny

Jak ozdobić abażur kwiatkami z materiału?

Materiały i elementy dekoracyjne
Ciekawy sposób na eleganckie ozdobienie abażuru nie tylko do sypialni, ale też i do salonu. Dla wprawionych idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Ozdób swój abażur kwiatkami z materiału i nadaj mu nowy charakter.
sowa z butelki

Jak zrobić sowę z plastikowej butelki?

Dekoracje na Halloween
Pewna sowa na drzewo przyleciała. Im mniej mówiła, tym więcej słyszała. Im więcej słyszała, tym mniej mówiła. Swą wiedzą wcale się nie chwaliła. Sowa mądrość wielką ma, chcę mieć taką również ja.
Doniczka z butelki

Jak zrobić doniczkę z butelki?

Donice i Skrzynki
Jeśli lubisz sam tworzyć nowe rzeczy oraz jesteś fanem recyklingu to ta doniczka może ci się spodobać. Dzięki tej doniczce unikniesz przelania kwiatka - nalewasz wody do dolnej części a kwiatek pobiera jej tyle ile zechce.
lew z papieru

Jak zrobić lwa z papieru i plastikowej butelki?

Projekty dla dzieci
Zamiast wyrzucać pustą plastikową butelkę, zamień ją w sympatycznego lewka. Ucz swoje dzieci już od najmłodszych lat, że z niepotrzebnych materiałów, opakowań czy kartonów można wyczarować prawdziwe cuda. Do zrobienia tego lwa wystarczy jedynie dwulitrowa butelka, karton oraz farba. A jeśli macie więcej takich butelek, stwórzcie całe "recyklingowe" zoo. Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia!
lampka z abazurem

Jak szybko wyczyścić abażur w lampce nocnej?

Nietypowe zastosowania
Abażur twojej nocnej lampki zbiera kurz i brud dokładnie w ten sam sposób jak pozostałe przedmioty w sypialni. Jest go jednak znacznie trudniej wyczyścić. Szczególnie w przypadku jasnych materiałów. Mamy jednak da ciebie prosty sposób, aby odświeżyć twój abażur, nie narażając go na uszkodzenia i plamy.