Tag: Kształt ust a osobowość

usta

Co mówi o tobie kształt ust?·

Rozwój Osobisty
Kształt ust odciśniętych na serwetce lub policzku twojego ukochanego jest jak linie na dłoni – można z niego wyczytać kim naprawdę jesteś. Fizyczny wygląd samych ust jednak nie wystarczy. Znaczenie ma tak naprawdę dopiero ich odcisk. Osoba o bardzo pełnych ustach może odcisnąć je tworząc cienki kształt, a osoba o wąskich wargach zrobić to formując je w pełny „dzióbek”. Mało tego, odcisk ust może zmieniać się z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc, tworząc kolejne rozdziały w historii zmian w naszej osobowości. Tymczasem przystąpmy do analizy. Pobiegnij po szminkę, dokładnie pomaluj nią usta, a następnie odciśnij je na serwetce lub kawałku papieru. Poniżej dowiesz się, co oznacza otrzymany przez ciebie kształt.
Kształt ust a osobowość

Co mówią o tobie twoje usta?

Szminki i błyszczyki
Współcześnie jesteśmy świadkami narodzin wielu nowych dyscyplin naukowych. Jedną z nich jest nauka zajmująca się analizą kształtu ust, która interpretuje ich cechy charakterystyczne - rozmiar, kształt, wypełnienie czy kontury. Koncepcja studiowania ust wywodzi się z chińskiej medycyny. Jest jedną z gałęzi procesu czytania twarzy, znanego jako Mien Shiang, który powstał około 3 tysięcy lat temu. W XXI wieku praktyka czytania twarzy staje się coraz bardziej popularna. Powstały szkoły uczące Mien Shiang. Mapowanie twarzy stosuje się w nowoczesnych spa i klinikach medycznych, łącząc chińską medycynę z zachodnimi osiągnięciami z zakresu dermatologii. Mien Shiang identyfikuje 47 różnych typów ust. Oto 7 najpopularniejszych spośród nich:


Podobne porady

Składanie chusteczek - koszula

Jak złożyć chusteczkę na kształt koszuli męskiej?

Materiały i elementy dekoracyjne
Chusteczki lub serwetki złożone na kształt męskiej koszuli mogą być wspaniałą dekoracją stołu weselnego. Najlepiej gdy są oczywiście w kolorze koszuli Pana Młodego. Koszule te są bardzo proste do zrobienia a ich wykonanie trwa której niż 5 minut.
Długie paznokcie

Jak wybrać kształt paznokci?·

Manicure i Pedicure
Odpowiednio zadbałaś o paznokcie. Kuracje i specjalne odżywki przyniosły naprawdę oczekiwane efekty. Możesz pochwalić się przed znajomymi naprawdę zdrowymi paznokciami. Wszystko jest super poza jednym szczegółem - coś ci nie odpowiada w ich kształcie. Bujnie rosną, ale nie tak jakbyś chciała. Nie każdy kształt paznokcia pasuje do każdego palca. Mam tu kilka podpowiedzi jak najlepiej dobrać dla siebie odpowiedni kształt paznokci.
twarz owalna

Jak rozpoznać kształt twarzy?

Makijaż twarzy

Kształt twarzy ma bardzo duże znaczenie. Od niego zależy, w jakiej fryzurze będzie ci najlepiej, jakie powinnaś nosić okulary, jaką biżuterię czy kapelusz wybrać. Chińczycy wierzą nawet, że jest to wyznacznik naszego charakteru. Jak się jednak okazuje, ustalenie kształtu swojej twarzy wcale nie jest łatwe. Pomoże ci w tym ilustrowany przewodnik zamieszczony poniżej. Dowiesz się z niego, jak ustalić kształt twarzy w oparciu o swoje zdjęcie.

stopy

Co stopy mówią o naszym zdrowiu?

Medyczne Badania Naukowe
Wiele osób odwiedza gabinet podologiczny dopiero wtedy, gdy zaczyna odczuwać problemy ze stopami. Nogi warto pokazywać jednak również swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu. Są one bowiem swoistym obrazem tego, co dzieje się w innych częściach ciała. Przygotowaliśmy dla was krótką listę dolegliwości, o których potrafią poinformować nas nasze stopy:
tarta owocowa

Jak zrobić idealny kształt tarty?

Ciasta
Kto z nas nie lubi pysznych, domowych wypieków. Szarlotki, serniki czy tarty, wszystkie są wspaniałe, ale ich przygotowanie wcale nie jest prostą sprawą. Jeżeli nie jesteś mistrzem wypieków, jednak chcesz stworzyć idealną tartę, to mamy dla ciebie podpowiedź. Zrób idealny kształt ciasta, metodą tak prostą, że zajmie ci to tylko kilka chwil.