Tag: Podkładka pod kubek

podstawki pod szklanki

Jak uszyć podstawki pod szklanki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podstawki pod szklanki stanowią ozdobę każdego stołu. Uchronią one Twoje meble i obrusy przed zabrudzeniem, a jednocześnie ubarwią każde przyjęcie. Podstawki takie możesz wykonać sama w domu. Nie wymaga to wiele wysiłku, a Twoi znajomi i goście z pewnością będą nimi zachwyceni. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wykonać podstawki pod szklanki.
Podstawka pod kubek z koralików - zrób to sam

Jak zrobić podstawkę pod kubek z koralików?

Inne projekty i wyroby
Podkładki pod talerze czy kubki nadadzą Twojemu stołowi oryginalnego stylu. Możesz je wykonać z koralików w dowolnym kolorze, tak aby zgrał się z całością. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy jedno wolne popołudnie, a Twój stół zyska nowy wygląd. Możesz także wykorzystać je jako oryginalny prezent. Poniżej znajdziesz wskazówki jak je wykonać, krok po kroku.
podkładka pod kubek

Jak zrobić podkładkę pod kubek?

Inne projekty i wyroby
Potrzebujesz nowych podkładek pod szklanki, ale nie chcesz wydawać kolejnych pieniędzy na nowe? Nic prostszego, zrób je sama. Poniżej znajdziesz instrukcję jak można je wykonać bardzo tanim kosztem i w szybkim czasie.
podkładka pod kubek - zrób to sam

Jak zrobić podkładkę pod kubek z patyczków do lodów?

Inne projekty i wyroby
Podkładki pod kubki są obecnie wykonywane z przeróżnych tworzyw, bambusowe, słomkowe itd. Dlaczego więc nie wykonać ich własnoręcznie? Podkładki możemy również spersonalizować czyli wykonać szczególnie pod daną osobę, z jej imieniem lub inicjałami itp. Polecam wykonanie prostych podkładek z patyczków do lodów.
podkładki na stół - zrób to sam

Jak zrobić podkładki na stół ze wstążek?·

Inne projekty i wyroby
Ze wstążek możesz zrobić wspaniałe kolorowe podstawki pod kubki lub większe pod salaterki, garnki i inne naczynia. Nie musisz na nie wydawać dużo pieniędzy po prostu nie wyrzucaj wstążek z prezentów czy balonów. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić takie podstawki ze zwiniętych wstążek.
podkładka pod kubek

Jak zrobić podstawkę pod kubek z patyczków po lodach?·

Inne projekty i wyroby
Skończyło się lato, a z nim czas lodów na patyku lub w kubeczkach, jedzonych patyczkami. Może uda ci się znaleźć jakieś niewykorzystanie patyczki. Polecam wykorzystanie ich do wykonania podkładek pod kubki. Jest to doskonała zabawa dla dzieci na jesienny, deszczowy dzień.
podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z guzików?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Podkładki pod szklanki z guzików doskonale prezentują się na stole i są stosunkowo niedrogie. Zrobienie takich podkładek wymaga od nas jedynie odrobiny czasu, cierpliwości i inwencji. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić podkładki z guzików.
podkładka pod szklankę

Jak zrobić podkładki pod szklanki z tkaniny?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie masz jeszcze podkładek pod szklanki? Zamierzasz je kupić, ale żadne ci nie pasują? Nic prostszego kup zwykłe korkowe podstawki i ozdób je materiałem, który będzie ci pasował. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Podkładki pod kubki i szklanki

Jak zrobić podkładki pod kubki z motywem pajęczyny?

Sztuka i akcesoria
Halloween już niebawem i wiele z nas myśli jak w tym okresie udekorować i ozdobić swoje mieszkanie. Oczywiście najpopularniejszymi motywami Halloween są upiory, duchy, dynie, sowy no i oczywiście pająki wraz z pajęczynami. To wszystko można kupić w sklepie, jednak ile radości daje wykonanie czegoś samemu? Jeśli masz zmysł artystyczny i chwilkę czasu proponuję zrobienie ślicznych podstawek pod kubki z motywem pajęczyny. Pajęczyna wygląda na skomplikowaną, jednak w rzeczywistości jej zrobienie jest niezwykle proste. Aby wykonać takie podstawki należy mieć potrzebne materiały oraz podążać wg poniższych kroków i wskazówek.
Jesienne podkładki na stół

Jak zrobić jesienne podkładki na stół?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Poniżej przedstawiam prosty i szybki sposób na zrobienie jesiennych podkładek pod talerze i pod kubki. Podkładki są dobrym sposobem, na nadaniu wnętrzu jesiennego ciepła i kolorów.