Tag: Fryzury kłos krok po kroku

Kłos

Jak zrobić kłosa krok po kroku?·

Warkoczyki i Dready
Kłosy są teraz bardzo modne i jakże proste do zrobienia samej. Jeśli jeszcze nie umiesz sama ich robić to najwyższa pora aby się nauczyć. Poniżej instrukcja kłosa krok po kroku:

Jak samemu zrobić kłosa?

Koki i upięcia
Kłosy podobnie jak inne rodzaje warkoczyków są bardzo modne. Proste i szybkie w wykonaniu są idealną fryzurą zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia.


Podobne porady

warkocz francuski

Jak zrobić warkocz francuski?

Warkoczyki i Dready
Warkocz francuski jest bardzo uniwersalny i dodaje kobiecego wdzięku. Lubią go wszyscy. Modelki, bizneswoman i zwykłe dziewczyny. Robi się go szybko jednak umiejętność ta wymaga pewnej wprawy. Zobacz jak zrobić taki warkocz.
warkocz francuski

Jak zapleść francuza?

Warkoczyki i Dready
Zrobienie francuza na głowie wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Poćwicz trochę, a przekonasz się, że już w krótkim czasie dojdziesz do perfekcji. Najłatwiej nauczyć się i ćwiczyć na kimś, kto ma długie włosy. Będziesz widzieć co robisz i gdzie popełniasz błędy, a tym samym będziesz mogła je naprawić. Jeśli opanujesz tę sztukę, będziesz mogła zapleść francuza na swoich włosach.

Jak uczesać się w kłosa?

Warkoczyki i Dready
Młode osoby bardzo często mają problemy z dobraniem odpowiedniej dla siebie fryzury. Kłos doskonale prezentuje się na długich i prostych włosach. Jest bardzo dziewczęcy i nie ulega wątpliwości, że uczesanie najlepiej koreluje z młodzieżową stylizacją. Ze względu na praktyczność i interesujący wygląd, jest idealny przede wszystkim na ciepłe, wiosenne dni. Tym razem Pani Agnieszka pokaże, jak szybko i sprawnie uczesać warkocz typu kłos, na włosach długich i prostych
dredy

Jak pielęgnować dredy?

Warkoczyki i Dready
Dredy są popularne szczególnie wśród młodzieży. Wyglądają naprawdę efektownie, lecz kryje się za tym sporo wysiłku włożonego w odpowiednią pielęgnację. Dredy bowiem wbrew pozorom wymagają więcej uwagi niż normalne włosy. Jeśli nie wiesz jak pielęgnować dredy- ten artykuł jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek w jaki sposób pielęgnować tę niebywałą fryzurę.
kłos

Jak zrobić wariację kłosa z włosów?

Koki i upięcia
Jeśli chcesz, aby twój kłos wyglądał inaczej niż zwykle zastosuj prosty trik. Zacznij go w nietypowy sposób. Wszystkie potrzebne informacje, instruktaż i zdjęcia znajdziesz poniżej.
warkocz z kłosów

Jak zrobić warkocz z kłosów?·

Fryzury
Wspaniała fryzura na każdą porę roku. Jej przygotowanie zajmie ci zaledwie kilka minut, a efekt jaki osiągniesz będzie oszałamiający. Wystarczy tylko wiedzieć od czego zacząć. Tego dowiesz się z tutorialu zamieszczonego poniżej. Zdziwisz się jak łatwo zapleść taki warkocz.