Tag: Przerabianie starych koszulek

koszulka z motywem paproci

Jak ozdobić koszulkę motywem paproci?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Kupiłeś lub dostałeś zwykłą, czystą koszulkę, ale chciałbyś jej dodać trochę charakteru? Możesz ją ozdobić za pomocą liści paproci, lub jakimikolwiek dużymi liśćmi. Zobacz, to proste!
Koszulka z koronką

Jak ozdobić koszulkę koronką?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Zamień swoją zwykłą koszulkę w piękną i na dodatek modną koszulkę z koronką. Koronkowe wstawki są teraz bardzo trendy. Ale niestety nie należą też do najtańszych. Za to zrobienie takiej koszulki samemu wyjdzie dużo taniej, a co najważniejsze będziesz mieć z tego satysfakcję i zrobisz koszulkę tak jak chcesz. Zobacz jak w prosty sposób odmienić swoje ubrania.
torba z koszulki

Jak zrobić torbę z koszulki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Oto prosty sposób na zrobienie niesamowitej torby z t-shirta. A dokładniej torby – siatki, na zakupy na przykład. Pomysł tak prosty, że aż zastanawiałam się dlaczego nie wpadłam na to wcześniej, ale zupełnym przypadkiem. Przekonajcie się sami i nie wyrzucajcie starych koszulek. Zróbcie sobie taką torbę.
żabot z koszulki

Jak zrobić żabot z koszulki?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Koszulki dają tyle możliwości przerobienia i zrobienia z nich czegoś naprawdę super. Jeśli więc masz jakąś koszulkę, która jest zbyt stara, za mała, za duża, niemodna, z dziwnym i niechcianym już nadrukiem – wykorzystaj ją! Zrób z niej na przykład szal – żabot! Posiadanie takiego cuda odmieni każdy Twój strój, a zakładać go możesz przecież na tyle sposobów.
bluzka z kokardą na plecach

Jak zrobić bluzkę z kokardą na plecach?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jeśli masz obycie z maszyną, nie bój się tego projektu. Wystarczy kilka dobrych cięć i prowadzenia igły a bluzka od Valentino gotowa! Po co przepłacać, skoro można samemu zrobić sobie różne fajne ciuchy. Spróbujcie same, to nie gryzie. A jeśli nabierzecie wprawy, będziecie mogły tworzyć cuda!
bluzka z kokardkami

Jak zrobić bluzkę z kokardkami?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Kokardki zawładnęły modą. Pojawiają się nie tylko na ubraniach, ale też i na butach, we włosach czy paskach. Są wszędzie. Wiadomo, co modne to i droższe. Dlatego warto rozważyć przerobienie zwykłej koszulki (na pewno jakąś w szafie masz) na modną koszulkę w kokardki. Zobacz jakie to proste.
koszulka ozdobiona koronką

Jak szybko ozdobić koszulkę koronką?

Trendy w modzie
Bardzo prosty, szybki a co najważniejsze świetny sposób na zamienienie zwykłej koszulki w piękną i elegancką. Dzięki zwykłemu doszyciu koronki koszulka zmieni swój charakter i wygląd nie do poznania. Spróbuj i Ty. Efekt wygląda dużo lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach.
zmniejszona koszulka

Jak zmniejszyć koszulkę?·

Trendy w modzie
Jeśli dorwałaś gdzieś fajny t-shirt, ale niestety jest na Ciebie za duży wcale nie musisz go kłaść na dno szafy lub oddawać chłopakowi. Możesz go zmniejszyć i od razu przerobić na zupełnie inny. Dzięki odpowiedniemu nacięciu koszulka będzie na Ciebie pasować jak ulał, a na plecach pojawią się modne frędzle. Jak to zrobić? Instruktaż znajdziesz niżej.
Bokserka z koszulki

Jak zrobić bokserkę z koszulki?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Zrobienie bokserki ze starej koszulki jest bardzo proste i jest praktycznie niemożliwe, że coś pójdzie nie tak jak powinno. Poniżej przedstawiam instrukcję.
Koszulka pajęczyna

Jak zrobić koszulkę - pajęczynę?

Przebrania na Halloween
Taką koszulkę możesz nosić na co dzień albo założyć na halloweenową imprezę. Wygląda bardzo fajnie a jej zrobienie zajmuje zaledwie paręnaście minut.