Tag: Ukrywanie komentarzy na Facebooku

Facebook

Jak ukryć swoją aktywność na Facebooku?

Facebook
Po co w ogóle ukrywać swoją aktywność na Facebooku? A po to, aby przykładowo szef lub współpracownicy nie widzieli, że w czasie pracy siedzimy na Facebooku lub po to, aby nikt nie widział co komentujemy, w jakich wydarzeniach bierzemy udział itp - bo po co wiedzieć o tym całej rzeszy niepowołanych osób. Jak zatem ukryć swoją aktywność? To bardzo proste:


Podobne porady

facebook

Jak ukryć profil na Facebooku?

Facebook
Facebook oferuje kilka poziomów ochrony prywatności, w tym również ukrywanie swojego profilu przed pewnymi osobami lub ograniczenie wyświetlania niektórych informacji użytkownikom z zewnątrz. Wchodząc w ustawienia na swoim profilu możesz łatwo określić, kto i co może widzieć.
folder ściśle tajny

Jak skutecznie ukryć folder w Windows?

System Operacyjny Windows
W życiu bywa różnie. Niektóre sytuacje zmuszają nas do trzymania pewnych rzeczy w tajemnicy. Jest to szczególnie trudne, gdy rzeczy te mają postać cyfrową, a z naszego komputera korzystają inni domownicy lub współlokatorzy. Jak zachować w ukryciu to, czego lepiej nie wywlekać przy obcych na światło dzienne? Ukryć foldery w Windows. Ale nie byle jak! Skutecznie. Tak, by nikt nie przechytrzył nas wybierając opcję „Pokaż ukryte pliki i foldery”.
ukryte ikony na pulpicie

Jak ukryć ikony na Pulpicie?

System Operacyjny Windows
Chcesz zrobić znajomemu żart na komputerze? Ukryj znajdujące się na Pulpicie ikony. Efekt będzie jeszcze lepszy, gdy przed ich ukryciem zrobisz printscreena ekranu i ustawisz go jako tapetę. Uzyskasz w ten sposób efekt „martwych ikon”, których nie da się kliknąć. Nikt nawet nie będzie podejrzewać, że masz z tym coś wspólnego ;)
Allegro

Jak dodać komentarz na Allegro?

Allegro
Wystawianie komentarzy na allegro ma bardzo duży wpływ na ocenę sprzedawcy. Przede wszystkim wpływają na wizerunek sprzedawcy, niekiedy ich ilość determinuje zakup danego produktu. Właśnie dlatego bardzo ważne, aby wiedzieć, w jaki sposób dodawać komentarze na allegro. Nie jest to trudne i z naszą pomocą na pewno nie będziecie mieli najmniejszych problemów. Poniżej znajdziecie wskazówki dotyczące dodawania komentarzy na allegro.
Lista znajomych na FB

Jak ukryć listę znajomych na FB?

Facebook
Większość z nas blokuje wiele informacji przed nieznajomymi jednak mało kto ukrywa przed nimi listę swoich znajomych. Dlaczego jednak ktoś nieznajomy miałby ją widzieć i przeglądać? Może dla ciebie nie ma to większego znaczenia... W końcu na liście są twoi znajomi - co cię może to obchodzić czy ktoś wejdzie na ich profil czy nie. Jednak się zastanów. Listę tą może przeglądać przykładowo ktoś z rodziny, nauczyciel czy pracodawca - mogą być zainteresowani z kim się spotykasz i jakie masz towarzystwo. Jeśli im się ono nie spodoba wówczas możesz mieć kłopoty. Obce osoby mogą jednak również zaprosić kilku twoich znajomych do swoich znajomych. Kiedy ci zaakceptują to zaproszenie (wiele osób akceptuje nieznajome osoby) a ty masz ustawione kilka funkcji prywatności na “Znajomi znajomych” to dana osoba będzie miała nieograniczony dostęp do twoich danych. Będzie mogła czytać twoje wpisy, komentarze czy będzie mogła przeglądać zdjęcia. Może się okazać, że dana osoba nie będzie chciała ci zaszkodzić, ale jeśli tak, to z łatwością znajdzie na ciebie haka - i to nie jednego.
aktywność fizyczna

Jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie?

Ćwiczenia
Powszechnie panuje pogląd, że ruch to zdrowie. Jest to absolutna prawda, należy jednak pamiętać, że nie wszystkie formy aktywności fizycznej wskazane są dla każdego. Jeśli cierpimy na kłopoty ze zdrowiem, warto rozeznać się jaka forma ćwiczeń pomoże nam poczuć się lepiej, a czego lepiej unikać, żeby sobie nie zaszkodzić. Wskazówek szukaj podczas dalszej lektury.
aktywność fizyczna

Jak ćwiczenia pomagają twojemu mózgowi?

Mózg i Układ Nerwowy
Istnieje wiele powodów, dla których warto regularnie ćwiczyć. Dzięki nim podnosisz swój poziom energii, spalasz kalorie, utrzymujesz dobrą kondycję fizyczną, a nawet lepiej śpisz. Jednak kiedy wzmacniasz mięśnie brzucha lub biceps, to robisz coś jeszcze. Zmiany tej nie możesz fizycznie zobaczyć, jednak kiedy ćwiczysz na siłowni lub biegasz, to wpływasz pozytywnie również na mózg. Oto 6 sposobów w jaki ćwiczenia pomagają twojemu mózgowi i co to oznacza dla twojego codziennego życia.