Tag: Niskokaloryczne sałatki i surówki

Sałatka owocowa

7 pysznych sałatek poniżej 100 kalorii

Sałatki
Dietetyczne sałatki mające mniej niż 100 kalorii nie muszą być nudne i bez smaku. Wystarczy odrobina kreatywności i nie będziemy chcieli ich zamienić na żadne inne. Poniżej 7 pomysłów na pyszne i zdrowe sałatki:

Jak obniżyć kaloryczność posiłków? Dieta bez wyrzeczeń

Zdrowe Odżywianie
Chcesz schudnąć, ale martwi cię dieta pełna wyrzeczeń? Odchudzanie wcale nie musi być trudne – zapomnij o głodzeniu się i odmawianiu sobie każdej przyjemności. Jeśli nie masz dużej nadwagi, wystarczy zmiana nawyków żywieniowych i obniżenie kaloryczności przygotowywanych potraw. Twoja dieta będzie po prostu urozmaicona, zdrowa i pełnowartościowa. Tłuste produkty łatwo zastąpisz chudszymi i zawierającymi mniej cukru. Rezygnując z wysokoprzetworzonych produktów, pokonasz uzależnienie od słodyczy i na dłużej będzie ci towarzyszyć uczucie sytości po posiłku. Z kolei wprowadzenie do diety kilku cennych produktów przyspieszających metabolizm sprawi, że szybko pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Zobacz, jak łatwo ograniczyć kaloryczność wszystkich posiłków.

Pomysły na sałatki bez mięsa

Warzywa
Marzysz o tym, żeby odżywiać się zdrowiej i zgubić kilka nadprogramowych kilogramów? Albo lubisz poeksperymentować w kuchni i w swoich kulinarnych wariacjach chciałabyś postawić na warzywa i owoce? Nic prostszego. Poniżej znajdziesz kilka ciekawych przepisów na sałatki, do przygotowania których nie będziesz potrzebować mięsa. Z pewnością cię zainspirują i dostarczą ciekawych smaków.