Tag: Lampiony na świeczki

Lampion z papieru

Jak zrobić lampiony z papieru?

Imprezy Tematyczne
Te lampiony są szybkie i proste do zrobienia. Wystarczy tylko kupić kalkę, kolorowy papier, podgrzewacze i kilka słoików (jestem pewna że masz ich sporo w domu).
Lampiony ogrodowe z puszek

Jak zrobić lampiony ogrodowe z puszek?

Ozdoby Ogrodowe
Jeśli masz duży ogród i organizujesz od czasu do czasu na nim imprezy dla znajomych, wówczas przyda ci się ładne oświetlenie. Oczywiście możesz kupić gotowe lampiony ogrodowe, jednak jeśli potrzebujesz ich wiele, wówczas wydatek może być naprawdę spory. Zamiast wydawać pieniądze możesz zrobić samodzielnie śliczne latarenki z puszek po konserwach. Oto instrukcja:


Podobne porady

wiklinowe meble ogrodowe

Jak wybrać meble ogrodowe?

Aranżacja wnętrz
Gdy nadchodzi lato czas przygotować taras na letnie biesiadowanie. Czy już pomyślałaś o meblach ogrodowych, które sprawią, że twój taras nabierze wyśmienitego smaku? Rozpocznijmy małe odświeżanie: odkurzmy meble z zimowego kurzu, wyszorujmy porządnie ich drewniane kształty, a jeśli posiadasz metalowe koniecznie przetrzyj je płynem przeciw rdzy. Jeśli na tarasie leży dywanik, zainwestuj w pralnie chemiczną. Pamiętaj, że taras to kolejny pokój w naszym domu, który wymaga takiej samej troski, jak pozostałe.
Jak zrobić półkę dekoracyjną z puszek

Jak zrobić półkę dekoracyjną z puszek?

Materiały i elementy dekoracyjne
Półka z puszek? Czemu nie! Dzięki odrobinie fantazji wszystko jest możliwe. Zbieraj puszki po kukurydzy, groszku, farbach, itd. Szkoda ich wyrzucać skoro mogą się przydać. Pamiętaj o tym. Półkę z puszek z powodzeniem możesz postawić w kuchni czy salonie. Doda wnętrzu nowoczesności.
Prace ogrodowe

Jak umilić sobie prace ogrodowe?

Podstawy Ogrodnictwa
Sezon kwiatków, żywopłotów, trawników i grządek - już od dawna rozpoczęty. Lubimy korzystać z uroków natury i przyrody. Obecnie możemy we własnym ogródku zrobić sobie oczko wodne, mini-plażę, labirynt z żywopłotu, klomb z kwiatami, sad z owocami - co tylko zechcemy! Ale oczywiście kosztem naszej pracy, wysiłku i czasu. Nie bardzo lubisz pracować przy ogrodzie, a jednocześnie uwielbiasz kiedy jest piękny? Zadbaj o niego sama, traktując pracę jak zabawę!
Totemy

Jak zrobić totemy hawajskie z papieru?·

Imprezy Tematyczne
Poniżej znajdziesz szablon do wydrukowania hawajskich totemów. Możesz użyć je do dekoracji słomek do drinków, owoców i innych egzotycznych potraw.
czyszczenie mebli ogrodowych

Jak dbać o meble ogrodowe?

Meble ogrodowe
Meble ogrodowe bezustannie są narażone na zabrudzenie i zniszczenia. Co możesz zrobić, by jak najdłużej zachowały piękny wygląd? To proste! Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mebli plastikowych, drewnianych czy wiklinowych, możesz cieszyć się nimi przez wiele sezonów. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi poradami. Ważne jest nie tylko odpowiednie obchodzenie się z nimi w trakcie sezonu letniego, ale też i to, w jakich warunkach są one przechowywane po jego upływie.
walkie talkie z puszek

Jak zrobić telefon z puszek i sznurka?

Ręcznie robione zabawki
Osoby, których dzieciństwo przypadło na lata dziewięćdziesiąte lub wcześniej na bank pamiętają telefony zrobione z metalowych puszek lub plastikowych kubków i kawałka sznurka. To była dopiero zabawa! A może warto przypomnieć ją młodszemu pokoleniu? Bo przecież na komórkach, tabletach i konsolach do gier świat się nie kończy. A starsi mogą choć przez chwilę znów poczuć się dziećmi. Jesteście zainteresowani? Mam nadzieję, że tak!