Tag: Wieszak na paski

Wieszak na paski

Jak zrobić wieszak na paski?

Sprzątanie pomieszczeń
Taki wieszak z pewnością się przyda każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jest on wygodny, przenośny a przede wszystkim pomaga w utrzymaniu porządku. Od dziś nie będziesz mieć już problemu w znalezieniu tego paska, którego szukasz.


Podobne porady

modne paski

Jakie paski nosić w 2008?

Akcesoria
Moda 2008 stawia nacisk na wyeksponowanie i podkreślenie talii, zatem pora zaopatrzyć się w różne paski. Wybór jest dość szeroki. Światowi projektanci proponują paski wąskie, szerokie, w stylu męskim, z jedną klamrą lub z wieloma na raz, z dużymi kolorowymi klamrami lub paski z motywem gwiazd. Zasada jest jedna - w tym sezonie paski nosimy na wysokości talii.
prezent dla dziadka

Jak zrobić prezent dla dziadka?

Prezenty na Dzień Dziadka
Dziadek to jeden z najważniejszych mężczyzn w twoim życiu. Zawsze znajdzie dla ciebie czas, pomoże, gdy masz problemy, potowarzyszy gdy się nudzisz. Dziadek to też wspaniały nauczyciel i przyjaciel. Dlatego warto w dniu jego święta podarować mu coś wyjątkowego, coś zrobionego samodzielnie, co udowodni mu jak wiele dla ciebie znaczy. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezent dla dziadka.
laurka dla dziadka

Jak zrobić laurkę dla dziadka?

Kartki na Dzień Dziadka
Ta laurka przypomni dziadkowi dawne czasy. Będzie wymagać od ciebie nieco więcej pracy i odrobiny dywersji (prawdopodobnie w projekt będziesz musiała wciągnąć również babcię), ale zapewniam cię, że warto. W końcu, czy znasz kogoś kto potrafi zrobić wehikuł czasu z zaledwie kilku kawałków papieru?
spodnie w paski

Co nosić do spodni w paski?

Trendy w modzie
„Twe kolory to zawsze black and white” jak śpiewał zespół Kombi. Piosenkę tę można potraktować jako hymn tego sezonu. Biało-czarne ubrania i dodatki dosłownie zawładnęły sklepowymi półkami. I bardzo dobrze, bo takie połączenie kolorów jest bardzo twarzowe i eleganckie. Bardzo popularnym elementem garderoby stały się spodnie w paski. Jak je modnie nosić? Tego dowiesz się poniżej.
paznokcie w paski

Jak pomalować paznokcie w postrzępione paski?

Malowanie paznokci
Ten sposób zdobienia paznokci zaczerpnięty jest z wybiegów. I choć doskonale pasuje do kolorowych wiosennych i letnich ubrań, mi osobiście kojarzy się z grubym, pasiastym, włóczkowym swetrem, który zrobiła mi babcia w dzieciństwie. Niezależnie od zapatrywań, warto z z tego pomysłu skorzystać, zwłaszcza, że ozdobienie paznokci w ten sposób jest naprawdę bardzo proste.
szpilki w paski

Jak zrobić szpilki w paski?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Szpilki w paski to trend na wiosnę i lato 2015. Ale jak wszystko, co modne, są też dosyć drogie. Dlatego mam dla ciebie alternatywne rozwiązanie. Wyjmij z szafy swoje stare, zakurzone buty na obcasach, a pokażę ci jak w zaledwie kilka chwil przerobić je na najmodniejsze szpilki w tym sezonie. To banalnie proste. I tanie!
wieszak słoń

Jak zrobić wieszak słonia?

Rękodzieła drewniane
Uroczy i zabawny wieszaczek na ubrania z motywem słonika. Ożywi każde wnętrze i rozweseli wszystkie dziecięce buzie. Wykonanie takiego wieszaka nikomu nie nastręczy problemów. Żeby to ułatwić, zamieszczam instrukcję ze zdjęciami krok po kroku. Przekonaj się jakie to proste.