Tag: Wieszak na paski do szafy

Wieszak na paski

Jak zrobić wieszak na paski?

Sprzątanie pomieszczeń
Taki wieszak z pewnością się przyda każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jest on wygodny, przenośny a przede wszystkim pomaga w utrzymaniu porządku. Od dziś nie będziesz mieć już problemu w znalezieniu tego paska, którego szukasz.


Podobne porady

modne paski

Jakie paski nosić w 2008?

Akcesoria
Moda 2008 stawia nacisk na wyeksponowanie i podkreślenie talii, zatem pora zaopatrzyć się w różne paski. Wybór jest dość szeroki. Światowi projektanci proponują paski wąskie, szerokie, w stylu męskim, z jedną klamrą lub z wieloma na raz, z dużymi kolorowymi klamrami lub paski z motywem gwiazd. Zasada jest jedna - w tym sezonie paski nosimy na wysokości talii.
dzień dziadka

Jaki prezent kupić dla dziadka?

Prezenty na Dzień Dziadka
22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. Zatroszcz się o to, żeby w tym dniu podarować dziadkowi coś wyjątkowego. Większość dziadków na pytanie co chcieliby dostać odpowie, że niczego im nie potrzeba. Jedno jest pewne – największym prezentem dla twojego dziadka jest twój czas, który mu podarujesz. Nie zaszkodzi jednak, jeśli dasz dziadkowi również jakiś prezent. Oto kilka pomysłów:
prezent dla dziadka

Jak zrobić prezent dla dziadka?

Prezenty na Dzień Dziadka
Dziadek to jeden z najważniejszych mężczyzn w twoim życiu. Zawsze znajdzie dla ciebie czas, pomoże, gdy masz problemy, potowarzyszy gdy się nudzisz. Dziadek to też wspaniały nauczyciel i przyjaciel. Dlatego warto w dniu jego święta podarować mu coś wyjątkowego, coś zrobionego samodzielnie, co udowodni mu jak wiele dla ciebie znaczy. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezent dla dziadka.
wieszaki na buty

Jak zrobić wieszak na buty?·

Obuwie damskie
Przechowywanie letnich butów to prawdziwa zmora. Gdy w szafce na buty zaczyna już brakować na nie miejsca kładziemy je jedne na drugich przez co się niszczą. Wiem jak rozwiązać ten problem. Należy przygotować wieszaki na buty. Jak zrobić takie wieszaki – instrukcja poniżej. Koniec z porozrzucanymi butami. Od teraz każda para będzie miała swoje miejsce.
spodnie w paski

Co nosić do spodni w paski?

Trendy w modzie
„Twe kolory to zawsze black and white” jak śpiewał zespół Kombi. Piosenkę tę można potraktować jako hymn tego sezonu. Biało-czarne ubrania i dodatki dosłownie zawładnęły sklepowymi półkami. I bardzo dobrze, bo takie połączenie kolorów jest bardzo twarzowe i eleganckie. Bardzo popularnym elementem garderoby stały się spodnie w paski. Jak je modnie nosić? Tego dowiesz się poniżej.
paznokcie w paski

Jak pomalować paznokcie w postrzępione paski?

Malowanie paznokci
Ten sposób zdobienia paznokci zaczerpnięty jest z wybiegów. I choć doskonale pasuje do kolorowych wiosennych i letnich ubrań, mi osobiście kojarzy się z grubym, pasiastym, włóczkowym swetrem, który zrobiła mi babcia w dzieciństwie. Niezależnie od zapatrywań, warto z z tego pomysłu skorzystać, zwłaszcza, że ozdobienie paznokci w ten sposób jest naprawdę bardzo proste.
wieszak słoń

Jak zrobić wieszak słonia?

Rękodzieła drewniane
Uroczy i zabawny wieszaczek na ubrania z motywem słonika. Ożywi każde wnętrze i rozweseli wszystkie dziecięce buzie. Wykonanie takiego wieszaka nikomu nie nastręczy problemów. Żeby to ułatwić, zamieszczam instrukcję ze zdjęciami krok po kroku. Przekonaj się jakie to proste.