Tag: Pomysły na przebranie

Fryzura na Karla Lagerfelda

Jak zrobić fryzurę a'la Karl Lagerfeld?

Przebrania na Halloween
Karl Lagerfeld jest tak specyficzną i znaną osobistością, że nikt nie będzie mieć wątpliwości na kim była wzorowana twoja fryzura. Fryzura Karla jest niezmienna od 1976 roku i jest nią zawsze biały, przypudrowany kucyk.
Przebrania na Halloween dla par

Najlepsze pomysły na przebrania na Halloween dla par·

Przebrania na Halloween
Jeśli wybierasz się na imprezę Halloween ze swoją drugą połówką, to dobrym pomysłem jest przebranie się za jakąś znaną parę. Poniżej kilka pomysłów które warto wziąć pod uwagę.

Jak zrobić koronkowe uszy króliczka?·

Przebrania na Halloween
Wybierasz się na przyjęcie halloweenowe lub przebieranego Sylwestra? Nie masz wiele czasu na przygotowanie kostiumu, a może po prostu nie przepadasz za zbyt rozbudowanymi przebraniami? Poświęć kilka chwil, by zrobić zabawne uszy króliczka przymocowane do opaski do włosów. Dzięki temu zabawnemu elementowi odmienisz nawet dość prosty strój. Wystarczy dobrać do nich np. prostą czarną sukienkę lub obcisłe spodnie i koszulkę w ciemnym kolorze.

Jak zrobić kostium a’la Gangnam Style?

Przebrania na Halloween
"Op, op, op, op... Oppan Gangnam Style" - słowa te zna już prawie cały świat. Fenomen piosenki i zaprezentowanego w teledysku tańca porównywany jest już z popularnością “Macareny”. Do piosenki tańczą zarówno przeciętni zjadacze chleba, jak i najpopularniejsi celebryci. Daj się ponieść przebojowi koreańskiego rapera Psy i ubierz się na przyjęcie podobnie do wykonawcy.