Tag: Szybkie przekąski na Halloween

Przekąski na Halloween

Jak zrobić halloweenowe przekąski - miotły?

Potrawy na Halloween
Jak wiesz nie ma czarownicy bez kapelusza, czarnego kota i miotły. Szanujące się wiedźmy nie chodzą na piechotę a miotła jest dla nich głównym środkiem transportu. Poniżej przedstawiam prostą instrukcję jak wykonać małe miotełki z sera.
przekąski na Halloween - papryka faszerowana

Jak zrobić nadziewane papryki na Halloween?·

Potrawy na Halloween
Nadziewana papryka to danie, które nadaje się na każdą okazję. Dlaczego więc nie zmodyfikować go nieco, by cieszyło gości także na imprezie z okazji Halloween? Wystarczy kilka prostych cięć, by zamienić zwykłą paprykę w halloweenowy... lampion. Nie martw się, nie będę cię karmić ogniem. Pokażę ci jak przygotować specjalny farsz idealnie uzupełniający całą potrawę.
serowe oczy na Halloween

Jak zrobić przekąski na Halloween – serowe oczy?·

Potrawy na Halloween
Prościej się już nie da. To zdecydowanie najszybsza i najłatwiejsza przekąska na Halloween. A w dodatku całkiem apetyczna. Serowe oczy idealnie wpasują się w klimat imprezy halloweenowej i będą stanowić nie lada zaskoczenie dla twoich gości. Co więcej, dzięki nim będziesz mieć wszystko.. no cóż, na oku.
owocowe szaszłyki na halloween

Jak zrobić owocowe szaszłyki na Halloween?·

Potrawy na Halloween
Frankenstein, Kacper i Jack O'Lantern na jednej imprezie? I to nieźle nadziani? Takie rzeczy tylko w owocowych szaszłykach halloweenowych. Idealna przekąska na imprezę z okazji Halloween i sposób na przemycenie dzieciom kolejnej porcji owoców. Przepis jest banalnie prosty, o czym przekonasz się już za chwilę.
sałatka na Halloween

Jak zrobić owocową sałatkę na Halloween?·

Potrawy na Halloween
Sałatka to przekąska, która zawsze znika z każdego imprezowego stołu. Nie inaczej jest w przypadku Halloween. Jednak jako że okoliczność jest wyjątkowa, sałatka taka wymaga specjalnej oprawy. A ponieważ rzeźbienie małych dyń jest dość czasochłonne i nieporęczne, proponuję wygodną alternatywę – miseczki w kształcie halloweenowych dyń, ale wykonane z grejpfrutów. Jeżeli podoba ci się ten pomysł, zapraszam do dalszej lektury.
mumie z jabłek

Jak zrobić jabłkowe mumie na Halloween?

Potrawy na Halloween
Rzadko zdarzają się takie okazje, które możemy świętować z dbałością o najmniejsze nawet detale. Tak jest w przypadku Halloween. Przerażający kostium i klimatyczne dekoracje to nie wszystko, co możemy zrobić, by impreza z okazji Halloween przeszła do legendy. Równie ważne jest to, co podamy gościom na halloweenowym stole. Przykładem smacznej i prostej w przygotowaniu przekąski mogą być jabłkowe mumie. Owinięte kawałkami kruchego ciasta są tak przerażająco smaczne, że nie będziecie umieli im się oprzeć.
przekąski na halloween

Jak zrobić halloweenowe pizzerinki w mundurkach?

Potrawy na Halloween
Trudno o łatwiejszą w przygotowaniu, a jednocześnie tak pomysłową halloweenową przekąskę. Pizza w mundurkach to coś, co zaistnieje na twoim stole na długo po tym jak o Halloween zdążysz już zapomnieć. Jednak na tę jedną noc uruchom swoją wyobraźnię i przeobraź to danie w prawdziwie przerażającą ucztę. Pająki z oliwek, zombie z salami, mumie z pasków żółtego sera, twoja lodówka pełna jest potworów, które tylko czekają, żeby się obudzić.
hot dog mumia

Jak zrobić hot dogi mumie na Halloween?

Potrawy na Halloween
Nie ma bardziej amerykańskiego święta, niż Halloween. Nie ma też bardziej amerykańskiego dania, niż hot dogi. Połączmy więc obie te rzeczy robiąc smaczną i pomysłową halloweenową przekąskę – hot dogi mumie. Taki projekt nie sprawi trudności nawet dziecku, nie wykręcaj się więc brakiem czasu i zdolności kulinarnych. Do dzieła.