Tag: Ozdoby choinkowe z papieru

Anioł na choinkę

Jak zrobić aniołka z papieru na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie stroików na choinkę jest wspaniałą zabawą dla dzieci jak i dla niektórych (tych bardziej twórczych) dorosłych. Po co kupować drogie ozdoby choinkowe skoro można je zrobić samemu bawiąc się przy tym świetnie? Choinkowy aniołek jest bardzo prosty w wykonaniu i bardzo ładnie będzie się prezentować na choince jak i na każdym innym stroiku świątecznym.
papierowe sople

Jak zrobić papierowe sople do powieszenia na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
W papierowych soplach możesz wręczyć prezenty bożonarodzeniowe lub powiesić je na choince i poczekać aż wypełni je łakociami Święty Mikołaj. Ozdoby te są niezwykle proste do wykonania. Należy je jedynie wydrukować i wyciąć.
choinka origami

Jak zrobić choinkę origami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie i ozdabianie choinek z papieru jest bardzo proste - o wiele łatwiejsze, niż wydaje się to na poniższych zdjęciach. Choinki origami są śliczną ozdobą półek w okresie Bożego Narodzenia. Mogą również służyć jako ozdoby choinkowe.
antyczne ozdoby na choinkę - zrób to sam

Jak zrobić antyczne ozdoby choinkowe?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej znajdziesz instrukcję na wykonanie prostej i taniej ozdoby choinkowej. Jej wyjątkowość polega na tym, że wygląda jakby ozdoba była antyczna, zabytkowa.
Bombka

Jak zrobić bombkę na choinkę z papieru?

Choinka
Zrobienie tej bombki nie jest na początku proste i wymaga dużo cierpliwości. Jednak jak zrobisz już jedną to kolejne pójdą jak z płatka. Bombki wykonane w ten sposób będą ślicznie wyglądać na choince, zwłaszcza jeśli zrobimy je z ozdobnego papieru.
Papierowe ozdoby na choinkę

Jak zrobić papierowe ozdoby na choinkę?

Choinka
Robienie papierowych ozdób na choinkę może bardzo umilić czas tobie oraz twoim dzieciom. Wykonanie ich nie jest trudne, więc z pewnością sobie poradzisz.
girlanda z serc

Jak zrobić girlandę z serc?

Dekoracje walentynkowe
Wszyscy chyba kojarzymy girlandę z kwiecistymi hawajskimi naszyjnikami lub bożonarodzeniowymi ozdobami na drzwiach. Ale girlanda to nie tylko wiązanka kwiatów i liści. Szeroko jest ona wykorzystywana w architekturze na przykład z plastiku czy papieru. Pokażę Wam jak zrobić girlandę z serc. Jest prosta i efektowna.
Ozdoby choinkowe - piramidy - zrób to sam

Jak zrobić ozdoby choinkowe w kształcie piramid?

Choinka
Te śliczne pudełeczka w kształcie piramid można zawiesić na choinkę jako ozdobę lub zrobić z ich pomocą kalendarz adwentowy. Poniżej znajdziesz szablon dzięki któremu bez trudu wykonasz te pudełeczka. Szablon jest w dwóch rozmiarach. Z małego można zrobić ozdoby choinkowe zaś większe można wykorzystać do zrobienia opakowania na prezent.
Gołąb z papieru

Jak zrobić gołębia z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Nigdy nie jest za wcześnie na przygotowanie bożonarodzeniowych ozdób na choinkę. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję jak wykonać gołąbka z papieru wraz z szablonem.
Bombka z cekinów ozdoba na choinkę ręcznie robiona

Jak zrobić bombkę z cekinów?

Choinka
Istnieje wiele możliwości i sposobów robienia bombek na choinkę. Jednym z nich jest obszywanie lub ozdabianie kul styropianowych. Kule styropianowe można kupić w Internecie. Są bardzo tanie, a stwarzają nam duże pole do popisu. Dzięki nim nasze bombki będą z pewnością unikalne i nikt poza nami takich mieć nie będzie.