Tag: Komunikacja z małym dzieckiem

jak się komunikować z małym dzieckiem?

Jak porozumieć się z małym dzieckiem?

Zabawa z Niemowlakiem
Z pewnością nieraz zastanawiasz się, co twoje dziecko próbuje ci powiedzieć. Przeczytaj poniższe wskazówki, dzięki którym dowiesz się jak porozumieć się z niemowlęciem i małym dzieckiem.


Podobne porady

Komunikacja małżeńska

Jak się porozumieć ze swoim małżonkiem?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Nie zawsze jest łatwo zrozumieć swoją żonę czy męża. Po pewnym czasie bycia razem, kłótnie stają się coraz częstsze, jest coraz więcej niedomówień oraz pretensji. Aby związek był udany bardzo ważna jest prawidłowa komunikacja pomiędzy małżonkami. Umiejętność słuchania, dyskutowania oraz kłócenia się nie jest sztuką prostą jednak bardzo pomocną, nie tylko w małżeństwie, ale w każdej innej dziedzinie życia.
dzieło sztuki

Jak zrozumieć dzieło sztuki?

Galerie Sztuki
By zrozumieć prawdziwe dzieło sztuki, niekoniecznie trzeba ukończyć Akademię Sztuk Pięknych. Jeśli jesteś osobą wrażliwą na piękno z czasem nauczysz się dostrzegać rzeczy, które dla niewprawionego oka są zwyczajne i nieciekawe. Właściwa interpretacja wymaga cierpliwości i zrozumienia. Pozwól sobie na odrobinę fantazji i puść wodze wyobraźni. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w zrozumieniu dzieła sztuki.
przepraszam

Jak porozumieć się z psem?

Pies w Domu
Podobnie jak w komunikowaniu się między ludźmi, w celu efektywnego porozumienia się z psem, należy starać się, by przekaz informacji był obustronny. Najpierw postaraj się zrozumieć, co twój pies stara się ci powiedzieć poprzez niewerbalną ekspresję, a w zamian za to, pies będzie starał się zrozumieć ciebie. Oto kilka wskazówek, jak rozmawiać i słuchać swojego psa.
Seksowna kobieta na łóżku

Jak uprawiać seks z małym penisem?

Pozycje Seksualne
Średnia długość penisa podczas wzwodu to około 15 centymetrów. Masz wrażenie czy wręcz jesteś pewien, że nie zaliczasz się do tej statystyki? Nie martw się, to nie prawda, że długość penisa jest najważniejsza, bo tak naprawdę chodzi o grubość. Dodatkowo powiem, że wiele kobiet woli mniejszego członka gdyż seks z facetem dobrze obdarzonym przez naturę może być dla nich bardzo bolesny. Uwierz lub nie, odpowiednia gra wstępna i stymulacja może doprowadzić kobietę do orgazmu tak szybko jak penis XL. Jeżeli jesteś zainteresowany, w których pozycjach najlepiej sprawdza się posiadacz mniejszego penisa przeczytaj poniższy artykuł.
Mały ptaszek

Jak się opiekować małym ptaszkiem?

Zdrowie Ptaków
Opieka nad dzikim małym ptaszkiem nie jest prosta i nie powinno się jej podejmować w domu. Poza tym przetrzymywanie dzikich ptaków wielu gatunków jest nielegalne.
płacz

7 zaskakujących zalet płaczu

Rozwój Osobisty
Dla tych, którzy sądzą, iż płacz jest oznaką słabości, trudna do przyjęcia może być informacja, że ma on również dobroczynne właściwości. Wpływa korzystnie nie tylko na nasze ciało, ale również na umysł. Oto 7 najbardziej interesujących i znaczących powodów, dla których nie powinniśmy walczyć ze łzami, gdy ogarnia nas smutek.
Płacz a zdrowie

Czy wiesz, że płacz jest dobry dla naszego zdrowia?

Oczy i Wzrok
Przez długie lata łzy postrzegane były jako oznaka słabości i symbolizowały niedojrzałość emocjonalną. Wierzono, że płaczący ludzie nie chcą brać odpowiedzialności za swoje błędy lub chcą po prostu w ten sposób zdobyć sympatię. Okazuje się jednak, że płacz jest bardzo korzystny dla naszego zdrowia. Kiedy jesteśmy smutni - i wyrażamy to poprzez płacz - nasze ciało automatycznie uwalnia substancje chemiczne, które pełnią rolę naturalnego środka uspokajającego. Potrafią one stępić naszą percepcję bólu. Płacz stymuluje również uwalnianie hormonów, zwanych opioidami i oksytocynami, które sprawiają, że odczuwany ból wydaje się dużo słabszy. Jest to naturalny środek znieczulający, który zapewnia nam odrobinę wytchnienia. Warto wiedzieć, że płacz to naturalna czynność, która pomaga utrzymać nasz organizm w dobrym zdrowiu. Musimy pozwolić sobie na łzy, gdy jesteśmy przygnębieni lub czymś się martwimy. Dzięki nim, po dłuższej chwili żałoby, zaczniemy odczuwać lekką ulgę. Łzy mogą być również oznaką radości i podniecenia. Pojawiają się one jednak najczęściej w złych okresach naszego życia - są symbolem cierpienia i głębokiego bólu. Nie powinniśmy ich jednak powstrzymywać. Poniżej przedstawiliśmy kilka płynących z nich korzyści dla naszego zdrowia.