Tag: Gwiazda na choinkę

gwiazda z papieru

Jak zrobić gwiazdę z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej przedstawiam jak zrobić gwiazdkę origami krok po kroku. Gwiazdka będzie znakomitą ozdobą choinki na Boże Narodzenie. Gwiazdki są proste w wykonaniu a ich zrobienie sprawi wielką radość twoim dzieciom.
Gwiazda morawska

Jak zrobić gwiazdę morawską?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gwiazda morawska jest jedną z najbardziej popularnych ozdób bożonarodzeniowych oraz adwentowych i jest symbolem gwiazdy betlejemskiej. Poniżej przedstawiam krok po kroku jak wykonać taką gwiazdkę z papieru. Może ona być ozdobą choinkową lub ciekawym elementem opakowania na prezent.
Lampion w kształcie gwiazdy z papieru - zrób to sam

Jak zrobić lampion w kształcie gwiazdy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Papierowe lampiony w kształcie gwiazdy można kupić w sklepach, jednak można również zrobić je samemu - i nie jest to trudne. Gwiazdę taką można złożyć i wysłać komuś w prezencie bożonarodzeniowym. Gwiazdki te nie muszą być lampionami. Same w sobie wyglądają ślicznie, szczególnie zrobione ze złotego papieru i powieszone na choince.
papierowa gwiazda na choinkę

Jak zrobić papierowe gwiazdy na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli uwielbiasz kształt gwiazdy i jesteś szczególne ucieszona, gdy zbliża się czas świąteczny i możesz wreszcie poszaleć i narobić tyle przeróżnych gwiazdek ile tylko chcesz – jest to propozycja dla Ciebie. Własnoręcznie zrobiona gwiazda na choinkę z papieru. Wystarczy papier ozdobny, dłonie i odrobina chęci.
gwiazda na choinkę

Jak zrobić gwiazdę na czubek choinki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
W tym roku zrób swoją własną gwiazdę na czubek choinki. Po co kupować, skoro samodzielnie można zrobić równie piękne ozdoby nie tylko na czubek choinki, ale też i na gałązki? Zajmijmy się jednak czubkiem choinki – przecież podobno jest on najważniejszy.
gwiazda na choinkę

Jak zrobić gwiazdę na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gwiazdki nierozłącznie kojarzą nam się ze Świętami Bożego Narodzenia. Jest ich naprawdę wiele. Są gwiazdki o prostych kształtach i te bardziej skomplikowane, jeśli chodzi o kształt. Proponuję Wam zrobienie jednej z gwiazdek z tej drugiej kategorii. Zresztą oceńcie sami.
gwiazdka 3D na choinkę

Jak zrobić gwiazdkę 3D na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Polecam zrobienie trójwymiarowych gwiazdek z pianki dekoracyjnej. Są one bardzo proste do wykonania, więc spokojnie możesz je wykonać z dziećmi. Poniżej załączam instrukcję.
druciana gwiazda na choinkę

Jak zrobić drucianą gwiazdkę na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz zrobić gwiazdę na choinkę? Proponuję tym razem wykonać ją z drutu. Potrzebna do tego będzie foremka do ciastek w kształcie gwiazdki, którą zapewne posiadasz.
gwiazdka na choinkę

Jak zrobić trójwymiarową gwiazdkę na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Spójrz na zdjęcie obok. Co widzisz? Drogą sklepową ozdobę choinkową? Bynajmniej. To bardzo prosta i niedroga gwiazdka, którą bez problemu wykonasz samodzielnie w zaciszu własnego domu. Jak? Dowiesz się poniżej.
Śnieżynka z guzików na choinkę

Jak zrobić śnieżynkę z guzików na choinkę?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Planujesz w tym roku ozdobić choinkę tylko własnoręcznie zrobionymi ozdobami? Nie ma problemu. Pomysłów przecież jest tak wiele. Wszystko czego ci potrzeba to wybrane materiały i chęci. Możesz na przykład wykonać płatki śniegu z wieszaka i guzików. Przeczytaj, jak tego dokonać.