Tag: Wycinanie gwiazdek z papieru

gwiazdki z papieru

Jak wyciąć gwiazdkę z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gwiazdki z papieru mogą służyć do ozdabiania luster, szyb, okien, do robienia girland czy do zawieszania na choince. Z pewnością każdy z nas robił takie gwiazdki w przedszkolu, czy podstawówce, jednak nie każdy jeszcze pamięta jak je zrobić.


Podobne porady

serce z papieru

Jak wyciąć serce z papieru?

Kartki na Walentynki
Zbliżają się Walentynki i część z nas chciałaby z tej okazji przygotować kartkę lub dekorację z serduszek. Ciężko jest narysować serce, które wygląda tak samo z obu stron. Jedna jego połowa zazwyczaj wychodzi większa niż druga, a „ogonek” nie zawsze znajduje się pośrodku. Przedstawię tu jednak sposób pozwalający wyciąć idealne, symetryczne serduszko z papieru (lub dowolnego innego materiału).
Pająk z papieru

Jak wyciąć pająka z papieru?

Dekoracje na Halloween
Pająk z papieru może być bardzo ładną dekoracją na Halloween - szczególnie, jeśli przykleimy go na oknie lub na lustrze. Wykonanie jego jest bardzo proste i nie sprawi problemu nawet dzieciom.
Dynia z papieru

Jak wyciąć dynię z papieru?·

Dekoracje na Halloween
Dynia z papieru może być śliczną ozdobą okna lub lustra na Halloween. Jest bardzo prosta do wykonania więc mogą ją zrobić również dzieci. Doskonale sprawdza się na halloweenowe przyjęcia. Możecie zrobić całą rodzinkę takich dyń, ponieważ powstaną zaledwie w kilka chwil. Wspólne wykonywanie takich ozdób będzie świetną zabawą dla całej rodziny. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w wykonaniu rewelacyjnych halloweenowych wycinanek.
Gwiazdki z papieru

Jak zrobić gwiazdkę z papieru?·

Choinka
Istnieje wiele różnych sposobów robienia gwiazdek z papieru. Ciężko powiedzieć, który ze sposobów jest najlepszy bo wszystkie są wspaniałe. Poniżej przedstawiam jeszcze jedną metodę robienia papierowych gwiazd.
Gwiazda z wstążki

Jak zrobić gwiazdkę z wstążki?

Choinka
Ozdób w tym roku choinkę ślicznymi gwiazdkami zrobionymi ze wstążek. Cały sekret w robieniu tych prostych gwiazdek to wiązanie wstążki ciągle w tym samym kierunku.

Jak zrobić gwiazdkę z włóczki?·

Choinka
Już niedługo Boże Narodzenie a z nim pyszne potrawy, choinka, kolędy i prezenty. Jednak czym byłyby święta bez gwiazdy betlejemskiej? Poniżej przedstawiam sposób wykonania takiej gwiazdki z włóczki:
gwiazdki z arbuza

Jak wyciąć gwiazdy z arbuza?

Desery Owocowe
Arbuzowe gwiazdki to oryginalny element sałatek, deserów, koktajli czy owocowych szaszłyków. Jeśli szukasz pomysłu, który pozytywnie zaskoczy twoich gości, ten na pewno przypadnie ci do gustu. Jego niewątpliwym atutem jest nie tylko wygląd i smak, ale również łatwość wykonania. Instrukcję ze zdjęciami krok po kroku znajdziesz poniżej.