Tag: Ozdoby z papieru

gwiazdki z papieru

Jak wyciąć gwiazdkę z papieru?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Gwiazdki z papieru mogą służyć do ozdabiania luster, szyb, okien, do robienia girland czy do zawieszania na choince. Z pewnością każdy z nas robił takie gwiazdki w przedszkolu, czy podstawówce, jednak nie każdy jeszcze pamięta jak je zrobić.
choinka origami

Jak zrobić choinkę origami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie i ozdabianie choinek z papieru jest bardzo proste - o wiele łatwiejsze, niż wydaje się to na poniższych zdjęciach. Choinki origami są śliczną ozdobą półek w okresie Bożego Narodzenia. Mogą również służyć jako ozdoby choinkowe.
pudełko z zajączkiem

Jak zrobić pudełko z motywem zajączka?

Dekoracje Wielkanocne
Wystarczy zrobić to pomysłowe, ozdobne pudełeczko z motywem zajączka, a zapakowane w nie ciasteczka staną się wspaniałym prezentem wielkanocnym. W takim pudełeczku możesz także ukryć różne drobiazgi, które zwykle leżą na wierzchu, a nie kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak zrobić to urocze pudełeczko z zajączkiem, które pomoże tobie i twojej rodzinie poczuć atmosferę świąt.
dekoracje wielkanocne z papieru

Jak zrobić papierowe dekoracje wielkanocne?

Dekoracje Wielkanocne
Wiosna to czas, kiedy wokół nas jest mnóstwo puszystych i malutkich królików oraz kurczaczków – symbolów odrodzenia. Można to zobrazować w uroczy sposób za pomocą prostych łańcuchów z papieru, które będą idealną ozdobą na Wielkanoc. Wykonane z papieru i bibuły króliki i kurczaczki będą doskonałą ozdobą talerza z ciastem czy podstawki na jajka.
lilie z papieru

Jak zrobić lilie z papieru?

Dekoracje Wielkanocne
Bez wątpienia lilie są pięknymi kwiatami i mają swoich wielbicieli w rożnych zakątkach świata. Niestety, jeśli jesteśmy zapracowani i rzadko bywamy w domu trudno dopilnować, by rośliny były właściwie pielęgnowały. Jeśli nie możecie doczekać się wiosny lub nie macie czasu na doglądanie prawdziwej rośliny możecie zrobić śliczne lilie z papieru. Pięknie prezentują się na stole i nie są trudne w wykonaniu. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam stworzyć urocze lilijki.
goździki z bibuły

Jak zrobić goździki z bibuły?

Prezenty na Dzień Matki
Goździki z bibuły są fantastycznym pomysłem na ozdobienie prezentu lub po prostu jako prezent. Najlepsze jest to, że wyglądają jak prawdziwe. Spróbuj je zrobić, a przekonasz się sama!
kwiatki z papieru

Jak zrobić kwitnące kwiatki z papieru?

Prezenty na Dzień Matki
Jeśli chcesz, aby wiosenne kwiatki nie przekwitły wraz z odejściem wiosny, jeśli pragniesz się nimi cieszyć na dłużej, oto rozwiązanie dla Ciebie. Malutkie kwiatki z bibuły, które będą zawsze przypominały o wiośnie. Oto jak je wykonać.
maki z bibuły

Jak zrobić maki z bibuły?

Prezenty na Dzień Matki
Mimo że sezon na maki dopiero przed nami, nie oznacza to, że nie możemy zrobić sobie maków sami. To takie proste. Przekonaj się. Oto jak wykonać maki z bibuły.
świecznik będzie gotowy, gdy wstawisz wewnątrz niego lampion

Jak zrobić świecznik na Dzień Matki z papieru?·

Prezenty na Dzień Matki
Ten elegancki świecznik LED jest bardzo łatwy do wykonania, a przede wszystkim bezpieczny. Nie ma w nim ognia. Taki samodzielnie wykonany upominek z pewnością zachwyci twoja mamę. Pięknie zaprezentuje się na stole, parapecie, półeczce lub kominku. Stanowi doskonały element dekoracyjny domu. Do jego zrobienia wystarczy zaledwie kilka rzeczy. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w wykonaniu tego rewelacyjnego upominku dla twojej mamy.
kartka z wyskakującym kwiatkiem

Jak zrobić kartkę z wyskakującym kwiatkiem na Dzień Matki?

Kartki na Dzień Matki
Taka kartka na pewno będzie unikatową i oryginalną pamiątką. Jej wartość dodatkowo rośnie, ponieważ wykonasz ją samodzielnie. Takie prezenty są najcenniejsze.