Tag: Sposoby masturbacji dla dziewczyn

masturbacja kobiet

Jak się masturbować - kobieta?

Poradnik Seksualny
Masturbacja jest bardzo ważna w życiu seksualnym. Ponieważ robimy to sami, na własnych warunkach, jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, co sprawia nam największą przyjemność. Kobiety powinny zebrać informacje na temat swoich narządów płciowych i seksualnych, ponieważ masturbacja nie przychodzi dla każdego naturalnie. Niektóre kobiety osiągają orgazm po stymulacji łechtaczki, inne pod wpływem stymulacji pochwy lub punktu G. Pamiętaj nie ma jednego uniwersalnego sposobu na masturbację ponieważ każda kobieta jest inna. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak się masturbować.


Podobne porady

Przystojny mężczyzna w łóżku

Jak skończyć z onanizmem?

Zdrowie Seksualne
Masturbacja jest często nazywana „samolubną miłością”, czy „seksem solo”. Jest to normalne i zdrowe działanie a przede wszystkim wśród młodzieży, która odkrywa sekrety dotyczące przyjemności fizycznej, zanim wyruszą w dojrzałe stosunki seksualne. W niektórych przypadkach może stać się niestety obsesją – to nie jest zdrowe. Medycyna nie określa masturbacji, jako choroby niestety jednak może ona stać się problemem w sytuacji, gdy zaczyna ingerować zbyt mocno w nasze życie powodując dodatkowy stres, poczucie winy lub nieumiejętność relacji z innymi ludźmi.
Mężczyzna w łóżku

Techniki masturbacji

Bezpieczny Seks
Mężczyźni od zarania dziejów starają się najlepiej jak mogą dbać o swój „interes”. Wiadomo że głównymi prowadzącymi w tej „grze” jest palec wskazujący i kciuk. Niektórzy mężczyźni ograniczają się tylko i wyłącznie do tych dwóch palców aby spuścić z siebie trochę „pary”. Oczywiście jest wiele innych technik które mogą dać jeszcze większą przyjemność. Część mężczyzn przedkłada robótki ręczne nad normalny zdrowy stosunek z kobietą co oczywiście jest niewłaściwym postępowaniem i może prowadzić do różnych zaburzeń międzyludzkich a na pewno do niezadowolenia partnerki z życia seksualnego. Badania pokazują że reakcja chemiczna jaka wytwarza się w organizmie w momencie erekcji w trakcie masturbacji jest 400 razy słabsza niż gdyby odbywało się to w trakcie normalnego stosunku seksualnego. Przedkładanie masturbacji nad uprawianie seksu z kobietą wynika z wielu czynników – stres, przemęczenie czy lenistwo. W tym artykule absolutnie nie mam zamiaru krytykować tak zwanych robótek ręcznych bo przecież wszystko jest dla ludzi. Przyjemność z tego typu zaspokojenia erotycznego czerpią zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mam zamiar przedstawić kilka technik które doprowadzą cię do jeszcze większej satysfakcji ale nie zapominaj o tym, że twoja ręka nigdy nie zastąpi kobiecego ciała i wyrazu twarzy kiedy kobieta szczytuje.
pumeks na zmechacone ubrania

13 prostych trików, które powinna znać każda kobieta

Przechowywanie
Każda kobieta szuka genialnych rozwiązań które ułatwią jej codzienne życie. Czy to w sprawach urody, organizacji przestrzeni, czy zwykłych życiowych trików. Właśnie dlatego stworzyliśmy listę 13 prostych, a jednocześnie skutecznych sztuczek, które sprawdzą się każdej kobiecie. Ułatwią życie lub pomogą rozwiązać uporczywe problemy. Oto one:
Zdrowe przekąski w pracy

Przekąski, które każda kobieta powinna mieć na biurku

Przekąski Zimne
Dzień wypełniony pracą i nie masz chwili na wyjście, aby coś przekąsić? Najprostszym rozwiązaniem wydaje się... batonik? Wafelek? Ciastko? A jeśli takich dni w pracy jest większość, to jak sądzisz, czym to się skończy? W najlepszym razie nadwagą, a w najgorszym anemią. Przecież ciężko pracujesz! Twój organizm potrzebuje wartościowego pożywienia. Dlatego warto zawsze mieć w zanadrzu zdrową i pożywną przekąskę. Co może nią być? Oto kilka propozycji.
kobieta

Cechy, które powinna posiadać każda kobieta

Dobre maniery
Pewność siebie i poczucie własnej wartości, to cechy, z którymi się nie rodzimy, tylko się ich uczymy. Jeśli wierzysz w siebie i masz odwagę, aby wyrażać własne zdanie, to możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wyznaczone cele. Oto 10 cech, które dodadzą ci siły i poprawią jakość twojego życia.
triki urodowe

Triki kosmetyczne, które powinna znać każda kobieta

Makijaż twarzy
Jeżeli nie masz wiele czasu, lub twój budżet jest ograniczony, to mogą zainteresować cię proste triki urodowe, które dla ciebie przygotowaliśmy. Tych kilka sztuczek pozwoli ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale przede wszystkim czasu. Każda kobieta będzie zachwycona, kiedy pozna proste sposoby na codzienne czynności, które zajmują wieczność.

Mięśniaki - fakty, które powinna znać każda kobieta

Inny Rak
Zanim pojawi się zdenerwowanie i zaczniesz wydzwaniać po lekarzach, zapoznaj się z kilkoma dość istotnymi faktami dotyczącymi mięśniaków. Są one najczęściej występującym rodzajem nowotworu u kobiet, jednak rzadko kiedy są złośliwe. Oznacza to, że choć mogą powodować pewien dyskomfort, mało prawdopodobne jest to, że przerodzą się w śmiertelną chorobę. Wiele osób nadal nie widzi różnicy pomiędzy nowotworem łagodnym, a nowotworem złośliwym i wrzuca je do "jednego worka". Nowotwór łagodny charakteryzuje się tym, że gdy powstaje, rozrastające komórki tworzą pojedynczy guzek, który z czasem się rozrasta, jednak nie daje przerzutów. Do takich nowotworów należą tłuszczaki, gruczolakowłókniaki oraz omawiane mięśniaki. Natomiast w przypadku nowotworu złośliwego, który się rozrasta naciekając, mamy do czynienia z wnikaniem nieprawidłowości pomiędzy zdrowe tkanki. Po pewnym czasie nie można rozróżnić, które tkanki są uszkodzone, a które zdrowe. Taka właśnie jest diametralna różnica, o której powinniśmy wiedzieć i pamiętać.