Tag: Przepisy na świąteczne drinki

świąteczny koktajl

Jak zrobić świąteczny koktajl Cicha Noc?

Drinki Alkoholowe
Zastanawiasz się czym uraczyć gości, którzy odwiedzą cię w pierwszy lub drugi dzień świąt? Zaproponuj im koktajl o wdzięcznej nazwie „Cicha noc”. Urzeka nie tylko jego barwa, ale i delikatny smak. Obtoczone cukrem krawędzie kieliszków wyglądać zaś będą jak przyprószone śniegiem. W sam raz na święta.
koktajl świąteczny

Jak zrobić kremowy koktajl świąteczny?

Drinki Alkoholowe
Ten koktajl jest naprawdę wyjątkowy. Ma kremową, podobną do musu konsystencję, a smakuje wyjątkowo... alkoholowo. Połączenie ajerkoniaku z kremowym likierem typu Bailey's uszczęśliwi każdego, a rozgrzeje nawet najbardziej zmarzniętych świątecznych gości. Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. Przepis poniżej.

Jak zrobić eggnog?

Drinki Alkoholowe
Eggnog to bożonarodzeniowy drink angielski na bazie jajka, mleka oraz whisky lub brandy. Jego smak jest słodki, nieco pikantny i bardzo świąteczny. Poniższy przepis zawiera sporo składników, jednak jest najlepszy z jakiego kiedykolwiek korzystałam.
drinki na święta

10 najlepszych drinków na święta·

Drinki Alkoholowe
Nie samym chlebem człowiek żyje, nie wystarczy też 12 wigilijnych dań, by zadowolić wszystkich zgromadzonych gości. A gdy w końcu uda nam się spotkać w większym, rodzinnym gronie, warto zaserwować coś, co pozwoli nam zwilżyć wysuszone od nadmiaru serników i pierogów gardła, a co będzie miłą i odświętną odmianą od pospolitej kawy i herbaty. 10 przepisów na najlepsze drinki świąteczne znajdziesz poniżej.