Tag: Sekrety urody

Obalamy urodowe mity!

Codzienna higiena
Częste podcinanie końcówek sprawia, że włosy rosną szybciej. Częste mycie włosów powoduje ich przetłuszczanie. Soda oczyszczona i cytryna wybielają zęby. Czy na pewno tak jest? Przeczytaj ten artykuł i się przekonaj.
Piramidy w Egipcie

10 sekretów piękna pochodzących ze Starożytnego Egiptu

Pielęgnacja skóry
Nikogo zapewne nie zaskoczy fakt, że Starożytni Egipcjanie, płci zarówno męskiej jak i żeńskiej, byli fanami produktów do poprawy urody. Do dbania o wygląd wykorzystywali produkty naturalne wszelkiego rodzaju pochodzące z ich własnego kraju, a także z bardzo odległych miejsc. Mimo iż składniki oraz przepisy specyfików używanych przez Starożytnych Egipcjan mają ponad pięć tysięcy lat, niektóre z ich pomysłów są wykorzystywane do dziś. Piękno egipskich kobiet było słynne na całym świecie, przyjrzyjmy się więc dziesięciu sekretom piękna, którym zawdzięczały one swoją urodę.
Naturalna uroda i piękno

10 orientalnych sekretów urody

Pielęgnacja ciała
Kobiety orientu słyną ze swojej nieskazitelnej, naturalnej urody oraz z elegancji. Kilka największych trendów urodowych ostatnich lat wywodzi się z krajów wschodu. Tym co tak bardzo różni wschodnie praktyki kosmetyczne od zachodnich to między innymi fakt, że składają się one z wielu różnych etapów ściśle powtarzanych każdego dnia. Wiele zabiegów kosmetycznych na skórę czy włosy istnieje już od wieków, a świat zachodni dopiero się o nich dowiaduje. Przyjrzyjmy się więc dziesięciu wspaniałym orientalnym sekretom urody.
jak dbać o urodę

Sekrety urodowe, które powinna znać każda kobieta

Pielęgnacja skóry
Większość ludzi wie, jak dbać o swoją skórę, włosy i paznokcie. Albo tylko im się tak wydaje. Oznacza to, że możemy wiedzieć, co robić, ale nie wiemy do końca, jak to zrobić. Albo, jak to zrobić prawidłowo. Nadszedł więc czas, aby dowiedzieć się jak tak na prawdę powinna wyglądać nasza pielęgnacja urody. Poznaj więc sekrety pielęgnacji urody, które powinna znać każda kobieta.
gejsza

Japońskie sekrety zdrowia i urody

Medycyna Naturalna
Japończycy są dobrze znani z długowieczności i zdrowego trybu życia, ale tajemnice ich sukcesu nie są wcale skomplikowane. Wiele z ich tradycji wspiera ochronę zdrowia. Ich postawy kulturowe, sposób  odżywiania i ogólny styl życia promują wysokie poziomy energii i chronią przed nadmiernym przybieraniem na wadze. W Japonii istnieją podstawowe zasady, których  wielu ludzi przestrzega, aby zachować zdrowie. Jeśli chcesz je poznać, znajdziesz je w dalszej części artykuł.


Podobne porady

gejsza

Azjatyckie sekrety urody

Pielęgnacja cery
Zazdrościsz skośnookim kobietom jasnej i gładkiej cery? Zdradzamy ci ich sekrety pielęgnacji oraz tajniki makijażu w stylu gejszy. Podpowiadamy też, jak zamienić własną łazienkę w japońskie spa. Barwy jesieni, czyli brązy i beże, niech staną się dla ciebie w tym sezonie inspiracją do zmiany koloru na głowie. Doradzamy, jak go dobrać, by nie upodobnić się do ponurej aury. Nie tylko latem masz powody do odchudzania. Jeśli już teraz podejrzewasz, że nie zmieścisz się w sylwestrową kreację, skorzystaj z naszych propozycji ekspresowych zabiegów modelujących ciało.