Tag: Jakich prezentów nie kupować kobiecie

Najgorsze prezenty gwiazdkowe

Czego nie kupować kobiecie na Gwiazdkę?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Oto lista prezentów, których dostawać nie chcemy, ale często nie wiedzieć czemu, dajemy je komuś w prezencie ... Przeczytaj ten artykuł i poznaj listę rzeczy, których raczej należy unikać przy wyborze gwiazdkowych prezentów!


Podobne porady

Prezent dla mężczyzny

Czego nie kupować mężczyźnie na Gwiazdkę?

Prezenty Bożonarodzeniowe
Wydaje Ci się, że kupno prezentu dla mężczyzny to łatwizna? Zanim kupisz cokolwiek, przeczytaj ranking prezentów, których Twój mężczyzna z pewnością nie chciałby znaleźć pod choinką!

Czego nie mówić kobiecie w ciąży?

Emocje w ciąży
Wiele osób widząc kobietę w ciąży zaczyna komentować jej stan, dotykać, doradzać i ostrzegać na wszelkie możliwe sposoby. Należy jednak czasami trzymać język za zębami i nie mieszać się do nieswoich spraw. Poniżej 10 rzeczy, których nie należy mówić ciężarnej kobiecie.
Jak pomóc bitej przez męża kobiecie

Jak pomóc bitej kobiecie?

Przemoc w Rodzinie
Przemoc w rodzinie jest przestępstwem, dlatego nie można być wobec niej obojętnym. Na początek warto z bitą kobietą porozmawiać i zaproponować swoją pomoc. Bita kobieta boi się swojego oprawcy. Bardzo często zdarza się również, że nie chce odejść od męża ze względu na dzieci. Kobiety wobec, których mężczyźni stosują przemoc są również przekonane o swojej winie, ponieważ mąż usprawiedliwia przemoc ich niewłaściwym zachowaniem. Trzeba reagować, gdy jesteśmy świadkami przemocy. Ale jak to zrobić bezpiecznie dla siebie i ofiar?