Tag: Jak chronić się przed włamaniem

Złodziej

Jak zapobiec włamaniu do domu?

Inne
Włamania do domów i mieszkań najczęściej mają charakter rabunkowy. Jak postępować, kiedy nie chcemy paść ofiarą złodzieja? - Przeczytaj artykuł i poznaj kilka cennych wskazówek!


Podobne porady

Sejf w ścianie

Jak zrobić sejf w domu?

Inne
Sejf w ścianie, to wspaniałe miejsce do schowania małych wartościowych przedmiotów. Jest on bardziej użyteczny, niż schowek w banku. Nie jest trudny do zainstalowania, wiec sam możesz go zamontować. Najtrudniejszym etapem, będzie jego przycięcie do rozmiaru i stylu jaki chcesz.
bezpieczny seks

Jak się bezpiecznie kochać?

Bezpieczny Seks
Jeśli jesteś w stu procentach pewna swojego partnera, jego wierności i uczciwości ten temat może Cię nie dotyczyć. Ale pamiętaj, że zawsze warto pomyśleć o bezpieczeństwie podczas seksu. Nigdy nie wiadomo, kiedy się zarazimy lub zajdziemy w niechcianą ciążę. Bezpieczny seks jest bardzo ważny i im prędzej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej. Dbajmy o własne zdrowie, aby móc cieszyć się nim jak najdłużej. No i seksem oczywiście.
bezpieczny dom

Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Domowe systemy alarmowe
Ochrona własnej posiadłości, czy własnego mieszkania jest bardzo ważna. Jak mówi przysłowie: „Okazja czyni złodzieja”. Wiedząc o tym postaramy się zlikwidować okazję, która może być przyczyną różnego rodzaju kradzieży, czy włamań. Z pewnością lato służy złodziejom. Często zostawiamy lekko otwarte okna ze względu na panujące na zewnątrz wysokie temperatury. Poza tym przeważnie w wakacje decydujemy się na urlopy. To oznacza dłuższą nieobecność w domu, więc tego typu sytuacje mogą być bardzo kuszące dla złodzieja. Wypłata odszkodowania za utracone mienie nie jest też wcale taka prosta. Musimy wykazać ubezpieczycielowi, że wina nie leży po naszej stronie. Inaczej ciężko nam będzie dostać odszkodowanie. W tym artykule znajdziesz informacje jak zabezpieczyć swój dom przed kradzieżą.
laptop

Jak bezpiecznie kupować w sieci?

Sklepy internetowe
Zakupy przez Internet stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak z różnych przyczyn. Jest to między innymi łatwość kupowania bez konieczności wychodzenia z domu. Klient może dokonać transakcji o każdej porze dnia i nocy. Nie wspominając już o szerokiej różnorodności produktów dostępnych w sklepach internetowych. Oczywiście medal ma zawsze dwie strony. Istnieje również kilka wad kupowania przez Internet. Możemy do nich zaliczyć brak możliwości obejrzenia towaru w rzeczywistym stanie. Jest to szczególnie widoczne jeżeli chodzi o odzież czy obuwie. Mimo coraz to lepszej technologii oraz ochrony aukcji internetowych wciąż możemy paść ofiarą hakera czy też nieuczciwej osoby. Jak zabezpieczyć się przed tego typu sytuacjami? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.
ochrona domu

Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem?

Inne
Jak zabezpieczyć mieszkanie, by po powrocie z upragnionego urlopu nie spotkała cię przykra niespodzianka? Dowiedz się, jak uchronić się przed wizytą nieproszonego gościa, który wyniesie z twojego domu większość dobytku. Włamywacza można odstraszyć na różne sposoby. Wykiwanie potencjalnego rabusia to jednak nie wszystko, nie zapomnij o zabezpieczeniu przed spięciem elektrycznym, zalaniem czy ulatnianiem się gazu.
szampan

Jak zabezpieczyć szampana przed odgazowaniem?

Szampany
Szampan jest obowiązkowym elementem rodzinnych przyjęć, urodzin czy sylwestra. Jeżeli kupiłeś całą butelkę, jednak po pierwszym kieliszku czujesz, że bąbelki uderzyły ci do głowy, lepiej odłożyć resztę na później, gdy poczujesz się lepiej. Co jednak zrobić, aby alkohol nie odgazował i nie trzeba było go wylewać? Mamy na to prosty trik, z którego możesz skorzystać.

Jak dbać o skórę jesienią i zimą?

Pielęgnacja cery
Jesień i zima to wyjątkowo niesprzyjające naszej skórze pory roku. Po pierwsze po lecie skóra wytwarza więcej łoju, który sprzyja powstawaniu wyprysków. Po drugie jest mniej odporna na różnego rodzaju szkodliwe czynniki zewnętrzne, a po trzecie staje się podrażniona i wysuszona przez zimno. W okresie jesienno-zimowym potrzebujemy szczególnej pielęgnacji ciała, a przede wszystkim skóry twarzy i dłoni. Poniżej tłumaczymy, o jakich pięciu zasadach warto pamiętać w pielęgnacji skóry jesienią i zimą.